Реферат «Етичні особливості взаємодії з неповнолітніми праворушниками», 2011 рік

З предмету Соціальна робота · додано 30.03.2012 19:45 · від Варвара · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 Розділ 1. Психологічні аспекти процесу гуманізації виховання неповнолітніх засуджених. 5 Розділ 2. Етичні аспекти охорони здоров`я у в`язницях. 13 Розділ 3. Закордонний досвід: реабілітаційні програми для неповнолітніх засуджених у сша. 15 Висновки. 17 Список використаних джерел. 18

Висновок

Останні роки гуманізація процесу виправлення засуджених неповнолітніх проводиться у рамках загальної концепції реформування кримінально-виконавчої системи в Україні, яка схвалена колегією МВС України та затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 1991 року № 88.

Розробці концепції передувало переосмислення існуючого досвіду.

Зараз для того щоб вивчити особу правопорушника-злочинця та поставити його, як кажуть, на праведний шлях, треба глибоко володіти основами психології, педагогіки, методиками психодіагностики, виховно-корекційної роботи тощо.

Варто наголосити, що на цьому шляху Україна вже пройшла певну відстань. Питання психодіагностики, психолого-педагогічного вивчення особи неповнолітнього правопорушника у нашій країні значною мірою відпрацьовані. Є певні позитивні зрушення у проведенні виховно-корекційної роботи. Але й недоліків ще багато. Серед них слід виділити такі:

1) недостатній рівень професійної підготовки деяких психологів та значної частини вихователів;

2) cлабка взаємодія частин і служб установ у процесі ресоціалізації неповнолітніх засуджених.

3) недостатня забезпеченість матеріальної бази процесу ресоціалізації;

4) слабка озброєність психологів, вихователів та інших категорій кадрів конкретними методичними рекомендаціями, відповіднимим технологіями.

Гостро відчувається недостача фундаментальних досліджень з питань ресоціалізації неповнолітніх засуджених та постпенітенціарної опіки звільнених. Потребує перегляду і доопрацювання існуюча нормативна база.

Шляхи розв'язання зазначених проблем закладаються в Нову концепцію реформування кримінально-виконавчої системи України, що зараз розробляється згідно Указу Президента України від 22 квітня ц.р. "Про утворення Державного департаменту України з питань виконання покарань".

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?