Курсова робота «Обгрунтування торгової політики підприємства на прикладі готелю "Гостинний двір"», 2012 рік

З предмету Маркетинг · додано 30.03.2012 00:15 · від martuwka10 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ і. Аналіз тенденції розвитку ринку.7 Розділ іі. Загальна характеристика підприємства.14 Розділ ііі. Цільовий ринок підприємства.27 Розділ iv. Товарна номенклатура та асотримент продукції.32 Розділ v. Життевий цикл товару.36 Розділ vi. Конкурентоспроможність товарів та налазі його показників.39 Розділ vii. Якість продукції підприємства та методи його оцінки.43 Розділ viii. Торгова марка та упаковка товарів.47 Розділ ix.планування та розробка нового товару.49 Розділ x. Просування продукції підприємства.58 Розділ xi. Товарна стратегія підприємства.63 Висновки.65 Список використаних джерел.67

Висновок

Маркетингова товарна політика є основою впровадження маркетингової концепції у діяльність підприємства, виходячи з того, що товар – головний інструмент маркетингової діяльності, за допомогою якого підприємство впливає на свого споживача і отримує прибуток. Переважними умовами успішного застосування маркетингової товарної політики є: знаходження і реалізація перспективних ідей товару; своєчасне коригування асортимену відповідно до рівня конкурентоспроможності товарів; вірне позиціювання товарів на ринку; адаптація параметрів товарів до змін у навколишному середовищі.

У даній роботі було визначено суть і з міст маркетингу в туризмі, визначена характеристика елементів маркетингу туристичних послуг. Був проведений аналіз послуг, ціноутворення, каналів розподілу та комунікативної політики готелю-ресторану «Гостинний двір». Запропоновано наступні заходи, спрямовані на удосконалення маркетингу послуг.

Вдосконалення та розширення асортименту послуг, а саме запропоновано створити номери для сімей з дітьми та одномісні номери. Створити цікаві туристичні маршрути, велосипедні прогулянки, тури «Вихідного дня», для забезпечення організованого і змістовного відпочинку туристів. Велику увагу потрібно приділити створенню умов для дитячого відпочинку та розваг туристів у вечірній час. Відсутність таких послуг як більярд, ігрові автомати, дискотека негативно впливає на загальний рівень обслуговування в готелі «Гостинний двір».

Щодо забезпечення більш гостинного обслуговування слід надавати туристам такі знаки уваги як вітальний сувенір кожному туристу, що підкреслює гуцульський колорит (дерев’яні шкатулки, ручки тощо), видача туристам після завершення турів спеціально розроблених дипломів, грамот, значків про пройдений маршрут тощо.

Вдосконалення системи ціноутворення запропоновано створення цілої системи знижок, а саме знижки для постійних клієнтів (розмір знижки від 5 до 10 %), знижки для великих груп туристів (розмір знижки до 10 %), система знижок на додаткові послуги для туристів які проживають в готелі (розмір знижки до 25 %), знижки для дітей (знижка у розмірі 30 %), систему знижок для студентів як на проживання так і на прокат гірськолижного спорядження та абонементи на підйомники (знижка до 15 % – протягом низького сезону). Крім цього керівництву готелю-ресторану «Гостинний двір» варто створити більш гнучкий графік заїздів, враховуючи потреби клієнтів.

Вдосконалення методів просування послуг. Аналізуючи методи просування послуг готелю «Гостинний двір» варто зазначити, що керівництво комплексу на рекламу витрачає значні кошти та багато зусиль. Тому в даному розділі хочеться приділити увагу аналізу ефективності такої реклами. Так, наприклад, реклама на телебаченні на ТРК, НОВИЙ, ІНТЕР. На мою думку, не варто зосереджувати увагу тільки на одному телеканалі. Так як це обмежує і звужує аудиторію глядачів. Потрібно, для більшої ефективності, прогноз погоди подавати і на інших каналах. На мою думку готель “Гостинний двір ” приділяє мало уваги такому методу реклами як стимулювання збуту. Моя пропозиція полягає у розробленні більш ширшої системи знижок, описаних у розділі цінова стратегія.

Проблема запровадження маркетингових технологій в управління туристичним комплексом є достатньо гострою. На такому великому туристичному підприємстві є просто необхідністю створення відділу маркетингу із кваліфікованими працівниками. Саме ці основні заходи допоможуть готелю «Гостинний двір» вийти на новий якісний рівень обслуговування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?