Курсова робота «Сімейне виховання», 2004 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 09.04.2007 23:42 · від Футболіст · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Психологічні особливості сімейного виховання 1.1. Сім’я як соціально-психологічний феномен 1.2. Проблеми стабільності шлюбу і сім’ї 1.3. Проблеми стабільності шлюбу і сім’ї Розділ 2. Тести для виявлення ефективності сімейного виховання 2.1. Тест “Чи розвиваєте здібності ви своєї дитини? ” 2.2. Тест “Задоволенність шлюбом” 2.3. Тест “Чи хороші ви батьки” Висновок Список використаної літератури Додатки

Висновок

Метою сімейного виховання є формування таких рис і якостей особистості, які допоможуть гідно подолати життєві труднощі, перешкоди й негаразди. Розвиток інтелекту і творчих здібностей, пізнавальних сил і початкового досвіду трудової діяльності, морального та естетичного формування, емоційної культури і фізичного здоров'я дітей - все це залежить від сім'ї, від батьків і все це є завданнями сімейного виховання.

Виховання - це такий процес взаємодії батьків і дітей, який неодмінно приносить задоволення як одним, так і іншим.

Батьки - професія педагогічна. Для ефективного сімейного виховання необхідно формувати у самих батьків педагогічне обгрунтовану цілеспрямованість на спілкування з власними дітьми. Батьків потрібно вчити здоровому образу життя, оскільки однією з найважливіших турбот батьків є турбота про здоров'я дітей. В сучасних умовах діти потребують виховання розумної практичності, ділового розрахунку, чесного підприємництва. Але спочатку всім цим повинні оволодіти батьки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали