Курсова робота «Вдосконалення управління персоналом як складовою підвищення конкурентоспроможності на ПП «Авто-КІС»», 2011 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 29.03.2012 01:31 · від 007vasy · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Теоретичні питання управління персоналом для забезпечення конкурентоспроможності підприємства: 1.1. Поняття управління персоналом підприємства 6 2.2. Управління потребою підприємства у кадрах 8 1.3. Управління джерелами залучення персоналу 14 2. Аналіз діяльності та системи упраління персоналом як складової конкуретноспроможності ПП «Авто-КІС»: 2.1. Загальна характеристика ПП «Авто-КІС» 20 2.2. Аналіз внутрішнього середовища ПП «Авто-КІС» 21 2.3Діагностика зовнішнього середовища ПП «Авто-КІС» 23 2.4. РЕST – аналіз ПП «Авто-КІС» 29 2.5. Аналіз персоналу як складової конкурентоспроможності 33 3. Вдосконалення управління персоналом як складовою підвищення конкурентоспроможності на ПП «Авто-КІС» 44 Висновки 57 Список використаної літератури 59

Висновок

Управління персоналом повинно забезпечити максимальне розкриття здібностей працівників і їх мотивацію, врахувати економічні і соціальні наслідки при прийнятті відповідних рішень. Оскільки персонал є вирішальним фактором діяльності будь-якої організації, про ефективність кадрового управління можна судити з рівня досягнення цілей підприємством.

Управління персоналу на ПП «Авто-КІС» припускає можливість своєчасної реакції на ситуації, які впливають на поточний виробничий процес, і виконує завдання своєчасного надання необхідної персоналу. Цей процес, будучи залежним від інших сфер управління на підприємстві, водночас робить власний внесок у загальне управління.

Тимчасові перспективи управління персоналу перебувають у тісному зв'язку з диференціюванням стратегічних, тактичних та оперативних видів управління.

На підприємстві відбулося зростання загальної чисельності працівників, зменшилася частка управлінського персоналу даного підприємства.

На ПП «Авто-КІС» порушенням трудової дисципліни були несуттєвими, а значну частку звільнень становили звільнення за власним бажанням. Тому на підприємстві слід проаналізувати мотиви звільнення за власним бажанням.

Для об’єктивної оцінки персоналу, цього раціонального використання на даному підприємстві слід провести аналіз стану наявної структури (подібний до того, який зроблено в даній курсовій), врахувавши технічні, організаційні та соціально-економічні фактори. Щоб структура персоналу була раціональною і ефективною, її необхідно обґрунтувати, виходячи з кінцевого результату діяльності підприємства – його прибутку та рентабельності.

План заходів з удосконалення управління зайнятості на ПП «Авто-КІС» може включати такі програми: впровадження сучасних принципів і методів організації та управління; зміни організаційної структури; освоєння нових технологій.

Управління витрат на персонал на ПП «Авто-КІС» варто включити: основну та додаткову заробітну плату; відрахування на соціальне страхування; витрати на відрядження та службові роз'їзди; витрати на професійний розвиток; придбання спецодягу тощо.

Процес управління має своє логічне завершення в плані чисельності персоналу, у якому повинна бути сконцентрована система взаємопов'язаних показників прогнозу розвитку організації для досягнення поставленої мети.

Тому унікальне ядро кадрового управління —конкурентна перевага досліджуваного ПП «Авто-КІС», що прагне поглибити свої позиції на існуючому ринку.

Бо як зазначив відомий італійський менеджер Лі Якокка: «Персонал підприємства – це як футбольна команда: хлопці повинні грати як єдина команда, а не як скупчення яскравих особистостей». Тобто без ефективного управління кадрової політики не підвищити конкурентоспроможність жодному підприємству, в тому числі й досліджуваному автором ПП «Авто-КІС».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали