Курсова робота «Вдосконалення управління бенчмаркетингом в управлінні конкурентоспроможністю іфф пат «приватбанк»», 2011 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 29.03.2012 01:25 · від 007vasy · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Теоретичні аспекти бенчмаркетингу в управлінні конкурентоспроможністю підприємства 6 1.1. Суть бенчмаркетингу в управлінні підприємством 6 1.2. Види бенчмаркетингу на підприємстві 9 1.3. Структура і функціонування бенчмаркетингу для забезпечення конкурентоспроможності 12 1.4. Процес бенчмаркингу на підприємстві 17 2. Аналіз діяльності іфф пат «приватбанк» 22 2.1. Загальна характеристика ІФФ ПАТ «ПриватБанк» 22 2.2. Аналіз фінансових показників ІФФ ПАТ «ПриватБанк» 26 2.3. Аналіз внутрішнього і зовнішнього середовища ІФФ ПАТ «ПриватБанк» 30 2.4. PEST- аналіз ІФФ ПАТ «ПриватБанк» 41 2.5. Аналіз бенчмаркетингу в управлінні конкурентоспроможністю ІФФ ПАТ «ПриватБанк» 43 3.вдосконалення управління бенчмаркетингом в управлінні конкурентоспроможністю іфф пат «приватбанк» 48 Висновки 59 Список використаної літератури 61

Висновок

У сучасному економічному середовищі конкуренти відводять клієнтів, пропонуючи їм високі рівні персоналізації продуктів і послуг, тому фірмам доводиться ще наполегливіше працювати над тим, щоб утримувати клієнтів, що є у них, і в той же час не забувати про залучення нових. І, враховуючи фінансовий важіль, який з'являється у неї у випадку, якщо фірма продаєте продукти або послуги наявним клієнтам (при цьому прибуток може опинитися в дев'ять разів вище, ніж у разі, коли привертаються нові клієнти), використання бенчмаркетингу та утримання наявних клієнтів є одним з найпріоритетніших завдань сучасного бізнесу.

На сьогоднішній день ПриватБанк є одним з банків, що найбільш динамічно розвиваються в України, і посідає провідні позиції банківського рейтинґу України.

Резервами для вдосконалення є задоволення потреб споживачів, пристосування до українського законодавства та виграш у конкуренції, через створення стійких конкурентних переваг. Дані фактори позитивно діють на аналізований банк. Негативно впливають конкуренти, які часто діють нечесними методами, система економічних відносин в Україні, яка оцінюється з високою конкуренцією (це негативно для підприємства, але позитивно для держави і громадян). Негативним є також політичний чинник, що полягає у частій зміні влади. Але головним завданнм даного банку повинна бути гнучка здатність пристосовуватись до цих та покращуватись самому.

Посилення маркетингової діяльності та посилення орієнтації на споживача по допоможе отримати досліджуваному банку такі переваги як збільшення візитів наявних клієнтів та зростання кількості нових клієнтів. А це в свою чергу допоможе збільшити прибутки Івано-Франківської філії ПАТ «ПриватБанк». При зменшенні відсотка незадоволених клієнтів до рівня 99% принесе дохід у розмірі 693000 грн. від реалізації кредитних програм.

Реалізація стратегії персонального обслуговування клієнтів забезпечить нарощування клієнтської бази, підвищення її якості, зниження відтоку клієнтів. Це позитивно відіб’ються на діяльності Івано-Франківської філії ПАТ «ПриватБанк» адже залучення нового клієнта обходиться вдвічі дорожче, ніж утримання вже існуючого.

Таким чином, вдосконалення рівня обслуговування клієнтів Івано-Франківської філії ПАТ «ПриватБанк» є запорукою стабільності процвітання діяльності даного банку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали