Курсова робота «Розвиток і розміщення ділового туризму в країнах Європи», 2010 рік

З предмету Туризм · додано 28.03.2012 16:23 · від Олексій · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ РОЗДІЛ 1. Діловий туризм: сутність, значення і місце серед сучасних напрямків туризму РОЗДІЛ 2. Передумови розвитку і розміщення ділового туризму в Європі РОЗДІЛ 3. Сучасний рівень розвитку і структура ділового туризму в Європі РОЗДІЛ 4. Розміщення і регіональні відмінності розвитку ділового туризму в країнах Європи РОЗДІЛ 5. Проблеми та напрями подальшого розвитку ділового туризму Висновки Список використаних джерел

Висновок

Проаналізувавши усе вищевикладене, можна зробити наступні висновки та узагальнення:

1. Діловий туризм відноситься до розряду найбільш видатних феноменів XXI століття. Діловий туризм - це подорожі, що здійснюються з метою участі в конгресах, зборах, семінарах і інших важливих заходах. Залежно від мети ділові подорожі можуть включати зустрічі і конференції, торгові виставки і ярмарки, а також подорожі інсентиву (заохочувальні).

2. Туризм з діловою метою вважається найбільш перспективним видом туризму в силу своєї позасезонності, прогностичності, орієнтації на клієнта з високим рівнем доходу. В усьому світі діловий туризм розвивається прискореними темпами, оскільки він є найбільш прибутковим і має величезне значення для приймаючої країни з економічної точки зору.

3. Поняття Business Travel, або діловий туризм (бізнес-туризм) – навіть за міжнародними мірками – досить нове. Як про самостійний і високоприбутковий вид туризму про нього заговорили в Європі й США в 80-ті роки ХХ століття. В нашій молодій державі діловий туризм виник порівняно недавно. На українському ринку цей сектор турбізнесу став по-справжньому розвиватися лише в 90-х роках.

4. Сьогодні найбільша частка прибутків від туристичної діяльності припадає на Європу (країни Західної, Північної, Південної, Центральної, Східної Європи, а також держави Східного Середземномор’я − Ізраїль, Кіпр, Туреччину). Це пояснюється наявністю всіх видів рекреаційних ресурсів, стабільною економічною і політичною ситуацією в цьому регіоні, наявністю розвиненої інфраструктури та вигідним географічним положенням. Таким чином, Європейський регіон займає перше місце в світі по числу міжнародних туристичних візитів з діловими цілями і величині витрат на діловий туризм.

5. Діловий туризм об'єднує корпоративну тревел індустрію (сorporate travel industry) і індустрію зустрічей (MICE). Класичні ділові подорожі - це "власне робота на виїзді" (відрядження з конкретними службовими цілями - реалізацією бізнес-функцій компаніями і фірмами) або поїздки для підписання нових контрактів у сфері бізнесу. MICE - події - це, як правило, "обслуговування" бізнес-діяльності фірм (обмін досвідом, презентація товарів і послуг, підготовка майбутніх договорів), тобто робота на перспективу, або здійснення допоміжних функцій (заохочення співробітників).

6. З урахуванням актуальності й перспектив ділового туризму в Україні необхідно сприяти розвитку інфраструктури цієї галузі, створити інформаційну базу

даних щодо пропозицій та споживачів послуг. Менеджерам потрібно спрямовувати зусилля на реалізацію комплексного підходу до створення інтелектуальної інфраструктури готелю, що охоплює архітектурно-будівельні, інженерно-технічні й експлуатаційні рішення. З позитивним іміджем туристичної інфраструктури в організації ділового туризму суттєво зросте роль міжнародних корпорацій в економіці держави.

Коментар модератора

32 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?