Курсова робота «Розслідуванння та облік нещасних випадків на виробництві», 2010 рік

З предмету Право · додано 27.03.2012 21:39 · від Сірьога · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.5 Розділ 1. Нещасні випадки у виробничій діяльності та причини їх утворення.12 1.1. Заходи запобігання нещасним випадкам, їх класифікація.13 Розділ 2. Процесуальний аспект розслідування та його види.18 2.1. Розслідування та облік нещасних випадків.20 2.2. Спеціальне розслідування нещасних випадків на виробництві.23 2.3. Звітність та інформація про результати розслідувань нещасних випадків.30 Розділ 3. Висвітлення аналізу та узагальнення судової практики про порушення процедури розслідування та обліку нещасних випадків на виробництві.36 Висновки.38 Список використаної літератури.39

Висновок

Розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві є державною гарантією дотримання єдиної процесуальної процедури проведення розслідування та обліку, що сталися на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду економічної діяльності або в їх філіях, представництвах, інших відокремлених підрозділах чи у фізичних осіб -підприємців, які відповідно до законодавства використовують найману працю, а також тих, що сталися з особами, які забезпечують себе роботою самостійно, за умови добровільної сплати ними внесків на державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання з метою попередити, уникнути негативних виробничих факторів в умовах праці, впроваджувати державну політику, головним критерієм для якої стане пріоритет життя і здоров'я працівників, повна відповідальності роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці; підвищення рівня промислової безпеки шляхом забезпечення суцільного технічного контролю за станом виробництв, технологій та продукції, а також сприяння підприємствам у створенні безпечних та нешкідливих умов праці; комплексного розв'язання завдань охорони праці на основі загальнодержавної, галузевих, регіональних програм з цього питання та з урахуванням інших напрямів економічної і соціальної політики, досягнень в галузі науки і техніки та охорони довкілля; соціального захисту працівників, повного відшкодування шкоди особам, які потерпіли від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; встановлення єдиних вимог з охорони праці для всіх підприємств та суб'єктів підприємницької діяльності незалежно від форм власності та видів діяльності; участі держави у фінансуванні заходів щодо охорони праці, залучення добровільних внесків та інших надходжень на цілі, отримання яких не суперечить законодавству.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?