Реферат «Фінансово-кредитні установи небанківського типу та перспективи їх розвитку в Україні», 2012 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 26.03.2012 22:53 · від МАША_Я · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Сутність та види небанківських фінансово-кредитних установ.4 2. Сучасний стан розвитку фінансово-кредитних установ небанківського типу в Україні.7 Висновок. 11 Список використаних джерел. 13

Висновок

Можна зробити висновок, що система небанківських фінансово-кредитних установ в Україні розвинена недостатньо. З огляду на співвідношення показників динаміки кількості небанківських учасників ринку можна сказати, що половина компаній мають тенденцію до зростання, а інша її втрачає.

Так зростанням кількості установ впродовж одного року характеризується компанії, що надають послуги фінансового лізингу, ломбарди, факторингові компанії, фінансові компанії та інші кредитні установи, а динаміку до зменшення мають установи з недержавного пенсійного забезпечення та кредитні спілки, а ось страхові компанії мають мінливий характер динаміки їх кількості.

На мою думку, фінансово-кредитні установи небанківського типу мають значний потенціал та повинні розвиватися повною мірою, і допомогу в цьому має надавати саме держава, шляхом впровадження певних пільгових умов щодо оподаткування. Це буде стимулом для таких установ для проведення своєї діяльності в Україні. Адже саме зараз спостерігається високий попит на послуги небанківських установ, але в той же час існує деяка недовіра з боку громадян до такого типу кредитування.

Підвищення ефективності функціонування системи НФКУ є важливим фактором, що здатен забезпечити розвиток ринку фінансових послуг України та забезпечити виконання невластивих банківській системі функцій, наприклад надання споживчого кредиту, факторинг, лізинг, страхування тощо.

Отже, для досягнення таких вище поставлених завдань необхідно сконцентрувати зусилля на такі заходи:

• формування правового поля функціонування НФКУ;

• удосконалення системи державного регулювання і контролю за діяльністю небанківських фінансово-кредитних установ;

• створення прозорого інформаційного поля з метою надання доступних і перевірених даних про результати діяльності небанківських фінансово-кредитних установ для населення;

• сприяння підвищенню фінансової грамотності населення з метою підвищення довіри до фінансової системи в цілому та фінансовим посередникам зокрема;

• реалізація заходів, спрямованих на захист прав споживачів послуг небанківських фінансово-кредитних установ.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?