Реферат «Техногенний тероризм», 2009 рік

З предмету БЖД · додано 26.03.2012 22:51 · від МАША_Я · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Сутність техногенного тероризму.4 2. Забезпечення національної безпеки від техногенного тероризму.6 Висновок.10 Список використаних джерел.11

Висновок

Тероризм є складним і багатоаспектним соціальним явищем. Його соціальну сутність визначають політичний, правовий, економічний, морально-психологічний та інші аспекти. Тероризм є не лише правовою, а й соціально-економічною, культурною і політичною проблемою глобального виміру.

Техногенний тероризм несе в собі масову загрозу для всього населення світу, включаючи і громадян України. Велика кількість об’єктів техносфери, наприклад ядерна, хімічна, бактеріологічна та інша зброя масового ураження дає можливість терористичним групам скористатися нею у протиправних діях, наносячи шкоду суспільству та навколишньому середовищу.

Його реальна небезпека населенню України, потребує теоретичної підготовки та практичної професійної готовності медичних формувань Державної служби медицини катастроф України до ліквідації медико-санітарних наслідків ядерних терористичних актів. Така підготовка та впровадження нормативно-правового регламенту щодо взаємозв’язку комплексу державних міжгалузевих і міжвідомчих заходів при ліквідації терористичних актів дозволить оптимізувати національну систему протидії тероризму.

Антитерористичне законодавство України не можна визнати досконалим і адекватним небезпеці, яку несе в собі сучасний тероризм:

1) антитерористичне законодавство має бути цілісним та послідовним, воно потребує систематизації, зміни, доповнення і нові норми мають прийматися на основі використання системного підходу і не суперечити положенням, що містяться в чинних міжнародних договорах у сфері протидії тероризму, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України;

2) існує необхідність прийняття цілої низки нормативно-правових актів, які б по-новому або додатково врегулювали важливі для антитерористичної діяльності питання: закону «Про боротьбу з екстремізмом», концепції протидії тероризму в Україні на певний період, державної доктрини запобігання терористичним проявам в Україні та ін.

Враховуючи значну частину недоліків в положеннях чинного Закону України «Про боротьбу з терроризмом», я вважаю, що необхідно з метою запобігання тероризму в Україні розробити і прийняти закон „Про протидію тероризму”.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?