Курсова робота «Спільні підприємства з іноземним капіталом та їх становлення в Україні», 2007 рік

З предмету Мікроекономіка · додано 06.04.2007 17:38 · від holdenkolfield · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

I. Вступ II. Поняття, особливості, мета та мотиви створення СП, законодавча база їх діяльності II. Світовий досвід функціонування СП III. Діяльність СП в Україні IV. Проблеми функціонування та розвитку СП в Україні V. Висновок VI. Використана література

Висновок

Підприємства з іноземним капіталом, у тому числі спільні підприємства, є беззаперечно дієвим та ефективним механізмом включення держави в міжнародний поділ праці, вони здатні позитивно впливати на масштаби і темпи ринкової трансформації національних економік приймаючих країн, розвиваючи умови і фактори їх міжнародної конкурентоспроможності.

Розвиток СП в конкретній країні в першу чергу обумовлений сприятливістю бізнес-клімату, а отже, створення привабливого для іноземних інвестицій бізнес-клімату в Україні – одне з першочергових завдань уряду та парламенту.

Щорічний Український інвестиційний форум, організований Інститутом Адама Сміта, що проходив в Лондоні в середині березня цього року показав, що уряд все ще не дуже зацікавлений у розвитку співробітництва з іноземними партнерами: „ Я заплатив 1849 фунтів за участь у цьому заході для того, щоб поспілкуватись з паном першим віце-прем’єр-міністром Миколою Азаровим. Не розумію, чому він не приїхав”, – поскаржився представник одної з найбільших британських інвестиційних компаній, коли дізнався про скасування візиту пана Азарова.

Черговий раз інвестори вислуховували надто довгі та нудні доповіді українських чиновників про перспективи економічного зростання України та так і не почули того, на що очікували – інформації про конкретні інвестиційні проекти.

Хочеться думати, що політична ситуація в Україні врешті-решт стабілізується і парламент візьметься за розробку чітких законодавчих норм, які б унеможливили створення корупційних інвестиційних схем, а уряд почне робити реальні кроки назустріч іноземним інвесторам.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали