Курсова робота «Формальні та неформальні групи в організації», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 26.03.2012 00:45 · від Оксана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Формальні та неформальні групи в організації 4 1.1. Характеристика та зміст формальних та неформальних груп 4 1.2. Групова взаємодія 7 1.3. Створення командних груп управління в організації 10 РОЗДІЛ 2. Дослідження системи управління та оцінка ефективності менеджменту на основі ЗАТ «Житлобуд-1» 17 2.1. Загальна характеристика ЗАТ "Житлобуд-1" 17 2.2. Дослідження технології та функцій менеджменту на базі ЗАТ "Житлобуд-1" 23 2.3. Аналіз ефективності системи менеджменту в ЗАТ "Житлобуд-1" 27 Висновки 31 Cписок використаної літератури 33 Додаток 35

Висновок

З показників, що розраховані у третій частині другого розділу, видно, що заробітна плата (0,81тис.грн) та премії і доплати з фонду матеріального заохочення (0.036 тис.грн) складають відносно суттєву частину від обсягу наданих послуг, порівняно з складовими витрат на підвищення кваліфікації, службові відрядження, зв'язок, організацію ділових зустрічей.

Це пояснюється тим, що існуюча система організації виробничого процесу і ті самі послуги вже не перший рік стабільно надаються ЗАТ «Житлобуд-1» і організація працює у звичному для себе режимі повної завантаженості. Докладати зусиль для того, щоб залучати до співпраці інших постачальників, приводячи багато ділових зустрічей та їздячи по відрядженнях, фактично не потрібно. Якщо інші будівельники залежать від платоспроможності та фінансової обов'язковості своїх замовників, ЗАТ «Житлобуд-1» є самі для себе і замовниками, і підрядниками, і генпідрядниками. Отже, самі й інвестують увесь спектр будівельних робіт. Взагалі, намагаються працювати комплексно, починаючи з чіткого вирішення всіх питань відведення землі, виготовлення проектної документації майбутньої споруди, а потім - будівельно-монтажних, опоряджувальних робіт аж до здачі об'єкта "під ключ". А для цього всі підрозділи давно освоїли сучасні технології. Зокрема, каркасно-монолітне будівництво, яке поліпшує теплоізоляцію стін і відповідає сьогоднішнім вимогам теплотехніки. Окрім того, така технологія дає змогу планувати квартири за будь-яким бажанням клієнта. Але не менш важливо й те, що при зведенні таких будинків полегшується й праця самих працівників. Також недоцільно на даному етапі витрачати гроші, наприклад, на ту саму рекламу,так як підприємство за свою історію існування вже встигло себе зарекомендувати. Те, що дані витрати не дуже високі з розрахунку на одиницю послуги свідчить про непогану ефективність менеджменту.

Керівники згідно норм керованості не є перевантаженими. Підрозділи фактично не дублюють функції один одного, а мають досить чітку спеціалізацію і зусилля кожного спрямовані на досягнення конкретних цілей і виконання поставлених перед ними завдань. Це досягається за рахунок того, що всі підрозділи, відділи та департаменти чітко розмежовані згідно основних цілей, які вони мають досягати та завдань, які мають виконувати.

Доцільно також згадати про кризу,яка охопила Україну в 2008 році.

Під час фінансової кризи в Україні саме будівельна галузь найпершою потрапила під удар. Після того, як різко подорожчали кредити, попит на нерухомість впав, а також призупинилось надання банківськими установами позик як фізичним так і юридичним особам. Спостерігається стійка тенденція зниження інвестиційної діяльності: темпи освоєння капітальних вкладень уповільнились. Якщо в 2006-2007 роках протягом одного, максимум двох місяців після початку будівництва об’єктів житла, офісних приміщень чи об’єктів торгівлі набиралось бажаючих, і заключали договори на будівництво і фінансування вищевказаних об’єктів повністю під нашу будівельну програму в кількості 200-400 замовлень від юридичних та фізичних осіб, то вже в 2008-2009 роках кількість замовлень зменшилась до 5-7 в місяць. В 2006-2007 роках надходило фінансування, а в свою чергу з боку ЗАТ «Житлобуд-1» виконувались обсяги будівельних робіт в сумі від 6,5млн. до 8 млн. гривень в місяць, а в 2008 році надходження фінансування і обсяги виконаних робіт впали до 3 млн. гривень на місяць, а в 2009 році до 800-900 тис. гривень.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?