Курсова робота «Класифікація форм і видів кредиту», 2011 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 25.03.2012 14:31 · від Тарас · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Кредит як економічна категорія 1.1. Суть кредиту та його принципи.5 1.2. Форми та види кредиту.8 Розділ 2. Кредитування в ринковій економіці 2.1. Класифікація кредитів комерційних банків. 13 2.2. Умови кредитування.18 Розділ 3. Аналіз форм та видів кредиту.23 Розділ 4. Перспективи розвитку кредитів в Україні.32 Висновок.36 Список використаної літератури

Висновок

Розвиток ринкових відносин призвів до появи багатоманітних видів і форм кредиту, що передбачає відповідну класифікацію. Якщо кредит класифікується за ознаками, які розкривають його внутрішній зміст, або його суть — розрізняють види кредиту, якщо ж класифікаційні ознаки мають зовнішній, або формальний характер — розрізняють, відповідно, форми кредиту. В свою чергу види кредиту поділятися на різновидності.

Кредит здійснюється у конкретних формах, які виступають способами існування процесу кредитування. Форма кредиту відображає зовнішній прояв та організацію кредитних відносин у ринковій економіці мають місце різні форми кредиту. У кожній із них є свої різновидності (види). Форми кредиту відрізняються одна від одної суб'єктами та об'єктом позики, джерелом сплати відсотка, конкретним змістом кредитної угоди тощо.

Виділено такі форми кредиту: комерційний кредит; банківський кредит; державний кредит; споживчий кредит; міжнародний кредит.

В сучасній перехідній економіці України роль відновлювальних форм кредиту швидко зростає. Розширюються сфери застосування кредитних відносин, формується необхідна інфраструктура кредитного ринку, вдосконалюються методи кредитування й управління кредитним процесом. Розширюються права і можливості комерційних банків та інших клієнтів. Розвиток акціонерних товариств стимулює розширення кредитних операцій з цінними паперами, кредитування під заставу цінних паперів, зростає роль кредиту як провідного джерела інвестицій, прискорення руху й оновлення суспільного капіталу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?