Реферат «Характеристика пізнавальних мотивів у дошкільників», 2010 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 18.03.2012 23:11 · від Ольга · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 1. Сутність мотиваційно-пізнавального розвитку.4 2. Умови формування пізнавальних мотивів дошкільника.5 3. Діяльність дошкільника – основне джерело мотивів.8 4. Основні дослідження пізнавальних мотивів дитини.9 Висновок.12 Література.13

Висновок

Мотиваційна складова особи людини пронизує усі аспекти, усі рівні його буття, чинить вирішальний вплив на здійснювані їм вчинки, регулює і направляє його діяльність, служить джерелом життєвої активності. Зважаючи на це істотним є подальше вивчення проблематики мотивації людської поведінки в контексті рішення прикладних завдань що стоять перед суспільством.

Особливе місце в психолого-педагогічній науці займає вивчення проблеми мотивації поведінки дошкільників у зв'язку зі значущістю змін, які відбуваються в цьому віці.

Дошкільний вік характеризується інтенсивним розвитком мотиваційної сфери дитини. Актуалізуються пізнавальні мотиви, що лежать в основі формування майбутньої учбової діяльності, з'являються нові мотиви, які по своєму характеру можна визначити як громадські, такі, що чинять сильний вплив на усю поведінку дитини. Проте поява і розвиток таких мотивів залежить від виховного впливу дорослих.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?