Курсова робота «Основи ціноутворення в банках», 2010 рік

З предмету Банківська справа · додано 13.03.2012 23:16 · від Вульф · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.4 Розділ 1. Теоретичні основи ціноутворення в банках.6 1.1. Ціна як особлива економічна категорія. Поняття ціни банківських продуктів.6 1.2. Ціноутворення на банківські продукти: особливості та фактори впливу.12 Висновки до розділу 1.19 Розділ 2. Механізм ціноутворення в банках.21 2.1. Розробка цінової політики банку.21 2.2. Методи ціноутворення на банківські продукти.23 Висновки по розділу 2.27 Розділ 3. Аналіз ціноутворення на послуги та продукти банків україни.28 3.1. Аналіз вартості основних банківських продуктів в Україні.28 3.2. Фактори ціноутворення в Україні.35 Висновки по розділу 3.40 Висновки.41 Список використаних джерел.43 Додатки.45

Висновок

Україні практикується ціноутворення на основі цін, прийнятих на даному ринку. Тут застосовуються ціни, які зберігаються на стабільному рівні відносно певних товарів протягом тривалого проміжку часу.

.В основі теорій, зорієнтованих на внутрішні фактори, покладено теорії трудової вартості й факторів виробництва. Теорія ціни та вартості є вихідною методологічною основою дослідження ціноутворення, що нерозривно пов’язанні між собою. Підхід ціноутворення, що орієнтується на зовнішні фактори, спирається на теорію граничної корисності, яка замінює категорію «вартість» на «корисність» та розглядає її в якості єдиного джерела формування цін.

Сутність цінової політики комерційного банку полягає в тому, щоб установити на продукти і послуги такі ціни і так маніпулювати ними залежно від кон'юнктури ринку банківських продуктів і послуг, щоб зберегти або збільшити ринкову частку, отримати цільові прибутки, забезпечити довгостроковий комерційний успіх.

Сучасне ринкове ціноутворення необхідно розглядати як механізм, що не допускає жорсткого ототожнення ціни виключно з формою прояву самої вартості товарів, тобто суспільно необхідних витрат реалізованої в них праці; по-друге, передбачає обов’язкову наявність конкуренції.

Цінoвa пoлітикa кoмеpційнoгo бaнку пеpедбaчaє вибіp тa oбґpунтувaння цінoвoї cтpaтегії, вcтaнoвлення цін нa oкpемі бaнківcькі пpoдукти, їх зміну і мoдифікaцію відпoвіднo дo зміни pинкoвoї cитуaції, cтpaтегії бaнку тa зміни інших фaктopів.

Аналіз,який було проведено, показав, що методи ціноутворення,які використовуються в Україні,залежать лише від загальної ситуації на ринку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?