Курсова робота «Міжнародний бізнес. Управління людськими ресурсами і етика в міжнародному бізнесі», 2008 рік

З предмету ЗЕД · додано 13.03.2012 10:07 · від Алина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Міжнародний бізнес. Управління людськими ресурсами і етика в міжнародному бізнесі 1.1. Загальні характеристики міжнародного бізнесу 1.2. Питання управління людськими ресурсами міжнародної Фірми 1.2.1. Підходи до відбору персоналу 1.2.2. Категорії працівників для зарубіжних операцій 1.2.3. Критерії відбору менеджерів і інших категорій працівників 1.2.4. Навчання 1.2.5. Мотивація і оплата праці 1.2.6. Міжнародний колектив 1.3. Корпоративна культура 1.4. Етика в міжнародному бізнесі Розділ 2. Практичне завдання 2.1. Задача 1 2.2. Запропоноване розв’язання задачі 2.3. Тести 2.4. Правильні відповіді Висновки по роботі Список використаних джерел

Висновок

Міжнародний менеджер, ухвалюючи рішення з питань управління людськими ресурсами і корпоративної культури, повинен враховувати існуючі державні відмінності і внутрифірмову організацію зарубіжних операцій. Підбір персоналу міжнародної фірми здійснюється на основі вибраного підходу і критеріїв відбору для різних категорій працівників. При формуванні системи стимулювання співробітників, що працюють за кордоном, використовується набір форм, що забезпечує досягнення результатів в країні перебування. Якість кадрових рішень, що приймаються міжнародним менеджером, безпосередньо відображається на здібності фірми до досягнення поставленої мети і завдань на конкретних ринках.

Специфіка діяльності міжнародного менеджера пов'язана з великою кількістю міжнародних ділових контактів і зарубіжних поїздок. Ігнорування національної специфіки ділового етикету не дозволить ефективно вирішити головне завдання — забезпечення тривалих контактів із зарубіжними партнерами, що суперечить стратегічним установкам міжнародних фірм. Знання переговорного стилю партнера дозволить міжнародному менеджеру вибрати оптимальну переговорну тактику, що забезпечує досягнення мети зустрічі, а довершене володіння загальноприйнятими в міжнародній практиці правилами етикету бізнесу формує єдине поле міжнародних відносин бізнесу. Зрештою переговори з будь-якою, навіть найкрупнішої ТНК — це переговори з її представниками, з людьми, для яких питання пошани, взаєморозуміння і етичного клімату ніколи не втратять своєї актуальності.

У сучасній науці і практиці управління відбувається постійний процес вдосконалення, оновлення і пошуку нових підходів, концепцій, ідей в області управління людськими ресурсами як ключовим і стратегічним ресурсом ділових організацій. На вибір тієї або іншої управлінської моделі впливають тип бізнесу, корпоративна стратегія і культура, організаційне середовище. Модель, що успішно функціонує в одній організації, може виявитися зовсім не ефективною для іншої, оскільки не вдалося її інтегрувати в організаційну систему управління. При всьому різноманітті тих, що існують в світі підходів до управління людьми в організації, відмінностях в засобах і методах їх практичної реалізації, можна сформулювати основоположний принцип сучасної концепції управління людськими ресурсами: головне - це визнання людських ресурсів як вирішального чинника ефективності і конкурентоспроможності організації, як ключового її ресурсу, що має економічну корисність і соціальну цінність.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?