Реферат «Сучасний стан і особливості розвитку фондового ринку України», 2009 рік

З предмету Фінанси · додано 11.03.2012 16:18 · від Андрій · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сучасний стан фондового ринку України 2. Особливості розвитку фондового ринку України Висновки Список використаної літератури

Висновок

На сьогодні, як на законодавчому, так і на організаційно-інституційному рівнях реалізована переважна більшість заходів, зазначених у відповідних нормативно-правових актах щодо розвитку фондового ринку України. Деякі заходи все ще очікують на реалізацію. Це такі, як запровадження нових інструментів на фондовому ринку; зосередження торгів цінними паперами на фондових біржах; консолідація біржової системи; централізація депозитарної системи.

Нагальні проблеми, що існують на фондовому ринку України і заважають його подальшому розвитку – це низька ліквідність та капіталізація, масштабний дефіцит внутрішніх грошових ресурсів для інвестицій, мізерна частка біржового сегменту ринку, недостатнє законодавче регулювання ціноутворення, обмежена кількість ліквідних та інвестиційно привабливих фінансових інструментів, висока фрагментарність біржової та депозитарної структури. Всі вони є прямим відображенням посткризового періоду, який наразі переживає український фондовий ринок.

Для вирішення проблемних питань і стимулювання подальшого розвитку ринку Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку було розроблено проект розвитку фондового ринку на 2011 – 2015 роки, в якому окреслені наступні завдання:

• Збільшення капіталізації, ліквідності та прозорості фондового ринку;

• Удосконалення ринкової інфраструктури та забезпечення її надійного і ефективного функціонування;

• Удосконалення механізмів державного регулювання, нагляду на фондовому ринку та захисту прав інвесторів;

• Стимулювання подальшого розвитку фондового ринку України.

Коментар модератора

16 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?