Курсова робота «Конкурентоспроможність українських товарів і шляхи її підвищення», 2007 рік

З предмету Мікроекономіка · додано 02.04.2007 18:17 · від anima · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 3 2. Поняття конкурентоспроможності продукції та методи її оцінки. Теорія конкурентних переваг Майкла Портера 4 3. Оцінка конкурентоспроможності українських товарів в умовах вступу до СОТ 19 4. Шляхи підвищення конкурентоспроможності українських товарів 29 5. Висновки 35 6. Використана література 37

Висновок

Проаналізувавши стан конкурентоспроможності українських товарів, я можу зробити висновок, що незважаючи на деякі винятки, цей стан є незадовільним. Існує безліч проблем, пов’язаних не лише із браком коштів для його підвищення, але із нестачею кваліфікованих спеціалістів, невмілим керуванням, а що найболючіше – відсутності зацікавленості у покращенні результатів виробничою діяльності. Однак шляхи виходу із цього прикрого становища існують, а вступ до СОТ має стати потужним для цього стимулом, що, мов сито, відсіє гірших. Потрібно лише не сидіти склавши руки. Необхідно діяти, адже потрібні не лише кошти, яких завжди невдосталь - потрібні ідеї та енергійний рух, треба боротися за постачальників, боротися за клієнтів, просто боротися. Підглядати за досвідом заходу. Сьогодні не стільки фінансова могутність, скільки ідеї, інновації вирішують успіх у бізнесі, а вони вже в свою чергу ведуть до багатства.

Я вважаю дуже перспективним на сьогоднішній день створення кластерів, бо такі об’єднання допоможуть нашим товаровиробникам поєднати зусилля та використати свій теперішній потенціал найефективніше, таким чином у найкоротші строки вони зможуть суттєво підвищити конкурентоспроможність своїх товарів. Це дозволить поєднати значні ресурси як сировинні, так і кваліфікованих робітників, як значний капітал, так і підприємницьку діяльність у вигляді досвідчених менеджерів.

Звичайно неостанню роль грає держава, однак після вступу до СОТ її вплив значно обмежується(а чи був він завжди ефективним?). Та державна підтримка це не лише субсидії - це створення сприятливого клімату для розвитку національного бізнесу. Цьому ні одна організація заперечувати не буде.

Американська мрія об’єднала людей навколо ідеалів консьюмеризму. Нам, можливо, ця ідея і не здається особливо гідною, але тим паче вона поєднала американців та вдихнула в них енергію. Чому ж національною ідеєю нашої країни не може стати її конкурентоспроможність в світі?

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Види та форми конкурентної боротьби — Шлійко А.В.
  • Групи конкурентних стратегій — Шлійко А.В.
  • Механізми підвищення конкурентоспроможності АПК — Шлійко А.В.
  • Оцінка конкурентоспроможності аграрного сектору — Шлійко А.В.
  • Сутність конкуренції — Шлійко А.В.
  • Фактори впливу на конкурентну стратегію — Шлійко А.В.
  • Формування конкурентного статусу підприємницьких структур, оцінювання його рівня — Шлійко А.В.