Реферат «Україна як субєкт міжнародного економічного сердовища», 2005 рік

З предмету Право · додано 31.03.2007 20:32 · від Jeeny · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Україна як суб’єкт міжнародного економічного співробітництва Україна – оон Україна - рада європи Україна - обсє Україна -Юнеско Україна - нато Хартія про особливе партнерство між Україною i НАТО Україна – мвф Україна і Світовий банк Україна і єбрр Висновок Література

Висновок

Зовнішня політика України має бути скерована на захист iнтересiв держави у світі, піднесення мiжнародного авторитету, iнтеґрацiї у свiтове спiвтовариство як незалежної, впливової держави з давньою iсторiєю, яскравим нацiональним характером, розвиненою економiкою, потужними сировинними ресурсами та квалiфiкованими продуктивними силами.

Головне завдання для України полягає в iнтеґрацiї у свiтове спiвтовариство та остаточному утвердженні свого місця у світі як європейської держави.

На мою думку, в основі міжнародної політики нашої держави має бути вiдкритість для рівноправної, взаємовигiдної спiвпраці з усіма державами та мiжнародними органiзаціями на засадах невтручання у внутрiшнi справи держав-партнерів, мирного спiвiснування, неухильного дотримання норм мiжнародного права, вiдмови вiд будь-якого полiтичного, економiчного, вiйськового, iнформацiйного тиску, запобігання конфлiктним ситуацiям шляхом переговорiв.

Для інтеграції у світову економіку Україні треба спершу інтегруватися в усі європейську та євроатлантичні структури, вступити в інтеграційні обєднання Європейського регіону, вести активну співпрацю з угрупованням країн інших регіонів. Для того щоб не опинитись на узбіччі міжнародного економічного життя у самому центрі Європи. Наша держава підписала Угоду про співробітництво і партнерство з ЄС, стала членом організації Чорноморського економічного співробітництва, Центральноєвропейської ініціативи, асоційованим членом СЕФТА, асоційованим членом СНД, провідною країною в ГУАМ. Ведеться активне транскордонне співробітництво в межах євро регіонів Буг, Карпатський, Нижній Дунай, Верхній Прут.

Також відомо, що Україна має на меті розвивати двосторонні відносини з азіатськими, африканськими, латиноамериканськими державами, а також країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Розбудова стосунків з західноєвропейськими державами, створить умови для відновлення давніх політичних, економічних, культурних, духовних зв’язків України з європейською цивілізацією, прискорення демократизації, проведення ринкових реформ та оздоровлення національної економіки. Таке співробітництво стане надійним підгрунтям для розширення участі України в європейських структурах та майбутнього інтегрування її господарства до загальноєвропейського і світового економічного простору.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення