Курсова робота «Грубе порушення законодавства про працю», 2011 рік

З предмету Право · додано 25.02.2012 11:35 · від CasinoRoyal · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 РОЗДІЛ 1. Підстави встановлення кримінальної відповідальності за порушення законодавства про працю. 5 1.1. Поняття злочину за грубе порушення законодавства про працю.7 РОЗДІЛ 2. Об’єктивні ознаки грубого порушення законодавства про працю.13 2.1. Об’єкт злочину за грубе порушення законодавства про працю.13 2.2. Об’єктивна сторона злочину за грубе порушення законодавства про працю. 18 РОЗДІЛ 3. Суб’єктивні ознаки грубого порушення законодавства про працю.22 3.1. Суб’єктивна сторона злочину за грубе порушення законодавства про працю. 23 3.2. Суб’єкт злочину за грубе порушення законодавства про працююю.24 Висновок.27 Список використаних джерел.29

Висновок

Погіршення економічного стану в країні на початку 90-х рр. ХХ ст., відсутність дійового контролю за дотриманням законодавства про працю, а також сучасного законодавства, яке б відповідало теперішнім вимогам у сфері регулювання праці, призвело до катастрофічної ситуації щодо дотримання трудових прав людини в Україні. Саме ці причини й зумовлюють необхідність впливу на трудові відносини поряд з цивільними, адміністративними, кримінально-правовими засобами.

Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин має право на працю. Це право надає можливість заробляти на життя працею, яку громадянин добровільно обирає або на яку добровільно погоджується.

Згідно зі ст. 172 Кримінального кодексу України грубим порушенням законодавства про працю є - незаконне звільнення працівника з роботи з особистих мотивів, а також інше грубе порушення законодавства про працю.

Оціночна ознака «грубе порушення законодавства про працю», яке використовується в загальній нормі про відповідальність за порушення трудових прав, перш за все, характеризує саме діяння, а не його наслідки. Визнання порушення «грубим» залежить від оцінки наступних критеріїв, кожний з яких має самостійне значення:

1) характеру порушуваних трудових прав людини;

2) категорії працівника, права якого порушуються;

3) об’єктивних ознак здійснюваного порушення (систематичність, тяжкі наслідки тощо);

4) суб’єктивних ознак здійснюваного порушення (злісність, особисті неприязні стосунки).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення