Реферат «Технологічний розвиток підприємства: цільовий орієнтир держави чи «головний біль» власника і керівництва?», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 23.02.2012 00:56 · від Катя · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність сучасного технологічного розвитку підприємства. 2. Вплив держави на технологічний розвиток підприємства. 3. Технологічний розвиток підприємства – це, в першу чергу. «головна біль» власника і керівника підприємства. Висновок Список використаної літератури

Висновок

Для початку, в даній роботі я дала визначення поняттю «технологічний розвиток підприємства». Також зазначила його важливість як для підприємства, такі для національної економіки, в цілому.

Виявивши низку проблем державного рівня, щодо технологічного розвитку, було зроблено висновки і виділені деякі поради та перспективи розвитку на майбутнє. Отже, зважаючи на важливість технологічного розвитку підприємства, як для держави, так і для власника, беручи до уваги проблеми, які постають в державі: недостатній розвиток технологій, низький рівень фінансування технологічного розвитку, неефективна законодавча база і ще багато причин, які зазначені у другому пункті реферату, я дала відповідь на поставлене мені питання «Технологічний розвиток підприємства: цільовий орієнтир держави чи «головний біль» власника і керівництва?

І я думаю, що зважаючи на недоліки, щодо держави. Які були зазначені раніше, це є «головна біль» і підприємця, і держави, хочеться надіятися, що в найближчий час ситуація зміниться, адже в іншому випадку країна зіткнеться з дуже серйозною проблемою не тільки неспроможності за допомогою національного науково-технічного потенціалу забезпечити її потреби, але й сприймати зарубіжні технології.

Коментар модератора

13 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?