Курсова робота «Міжнародне гуманітарне право», 2010 рік

З предмету Економіка · додано 22.02.2012 15:32 · від Илья · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ I. Міжнародне гуманітарне право як галузь міжнародного права.4 1. Поняття міжнародного гуманітарного права.4-7 2. Розвиток міжнародного гуманітарного права як регулятора збройних конфліктів.8-12 3. Особливості застосування міжнародного гуманітарного права.13-17 Розділ ІІ. Принципи міжнародного гуманітарного права та їх характеристика.18 1. Галузеві принципи міжнародного гуманітарного права.18-22 2. Характеристика і аналіз принципів міжнародного гуманітарного права.23 2.1. Принцип гуманності.23-24 2.2. Принцип воєнної необхідності.25-26 2.3. Принцип обмеження засобів і методів ведення війни.27 2.4. Принцип пропорційності.28 2.5. Принцип неспричинення надмірних страждань.29 2.6. Принцип чесності і сумлінності у виборі засобів і методів ведення воєнних дій.30 2.7. Принцип захисту навколишнього середовища.31 2.8. Принцип проведення розрізнення між комбатантами і некомбатантами.32 2.9. Принцип недопустимості дискримінації.33 2.10. Принцип поваги прав людини.34 2.11. Принцип захисту цивільного населення і об'єктів, та жертв війни.35 2.12. Принцип відповідальності за порушення норм і принципів міжнародного гуманітарного права.36 Висновки.37 Список використаної літератури.38-39

Висновок

Міжнародне гуманітарне право відіграє істотну роль у практиці сучасних міжнародних відносин, безпосереднім учасником яких є Україна, а також військовослужбовці Збройних Сил України, що знаходяться в складі миротворчих сил і застосовують норми міжнародного гуманітарного права в реальних умовах. Галузеві принципи, як один з найважливіших елементів системи міжнародного гуманітарного права, що забезпечує цілісність і організацію міжнародно-правових норм, є критерієм при оцінці правової природи дій суб'єктів міжнародного права в ситуаціях збройних конфліктів. Питання адекватності норм міжнародного гуманітарного права «новим» конфліктам вимагає подальшого аналізу, ретельного вивчення і вироблення нових підходів у реалізації норм міжнародного гуманітарного права. В зв'язку з цим вкрай важливим є аналіз основних принципів міжнародного гуманітарного права, що пов’язане з аналізом сфери його застосування, що надає можливість виявити пріоритетні напрямки розвитку і кодификації даної галузі міжнародного права.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?