Курсова робота «Гасіння пожежі в гаражі», 2008 рік

З предмету Інше · додано 18.02.2012 21:45 · від Наталя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Оперативно- тактична характеристика об′єкту Розділ 2. Визначення основних геометричних параметрів пожежі. Розділ 3. Розрахунок параметрів теплообміну і нейтральної зони на пожежі. Розділ 4. Розрахунок сил і засобів для гасіння пожежі Розділ 5. Організація гасіння пожежі Список рекомендованої літератури

Висновок

МНС України є головним (провідним) органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, поводження з радіоактивними відходами та вибуховими матеріалами промислового призначення, рятувальної справи, техногенної, пожежної і промислової безпеки, охорони праці, державного гірничого нагляду, створення та функціонування системи страхового фонду документації, а також гідрометеорологічної діяльності.

У межах своїх функцій та повноважень МНС України організовує виконання актів законодавства і здійснює контроль за їх реалізацією.

Отже, для реалізації задач по гасінню пожеж необхідна досконала професійна підготовка спеціалістів. А для цього потрібно щоденно цілеспрямовано працювати, свідомо ставитися до виконання своїх обов’язків, постійно підвищувати свій загальноосвітній, культурний рівень, з відповідальністю ставитися до дотримання дисципліни та законності.

Коментар модератора

33 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?