Дипломна робота «Розрахунок сил та засобів для гасіння пожежі в школі м.Київ.», 2007 рік

З предмету Інше · додано 18.02.2012 21:31 · від Наталя · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Аналіз пожежної небезпеки. 1.1. Характеристика будівлі. Розділ 2. Перевірка архітектурно – будівельної частини. 2.1. Перевірка будівельних конструкцій проекту. 2.2. Перевірка об`ємно–планувальних рішень. 2.3. Перевірка евакуаційних шляхів та виходів. 2.4. Перевірка протидимного та противибухового захисту об'єкту. 2.5. Перевірка систем опалення та вентиляції. 2.6. Перевірки внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання. 2.7. Перевірка електротехнічної частини. 2.8. Перевірка систем пожежної автоматики. 2.9. Перевірка генерального плану. Розділ 3. Обгрунтування вибору пожежної та аварійно – рятувальної техніки, розрахунок сил та засобів на пожежогасіння. 3.1. Визначення класу пожежі та вибір вогнегасної речовини. 3.2. Обгрунтування вибору пожежної та аварійно – рятувальної техніки. 3.3. Розрахунок сил та засобів на пожежогасіння. Розділ 4. Правила безпеки праці під час гасіння та ліквідації НС. Припис дпн. Висновки. Література.

Висновок

Конструктивні елементи будівлі не відповідають діючим вимогам. Для приведення їх в належний стан необхідно збільшити захисний шар бетону в плитах перекриття до 25мм.

Об’ємно - планувальні рішення не відповідають необхідним вимогам.

Протипожежні перешкоди будівлі повністю відповідають діючим вимогам нормативних документів.

Евакуаційні шляхи та виходи відповідають необхідним вимогам.

Конструктивне виконання шляхів евакуації не відповідає чинним вимогам. Для їх приведення у належний стан необхідно оздоблення групи горючості Г1 передбачити пристрої для самозачинення дверей, що ведуть на сходову клітину та ущільнення цих дверей в притулах.

система опалення відповідає діючим нормам.

Системи пожежної автоматики не відповідають діючим вимогам. Для приведення їх в належний стан необхідно обладнати школу автоматичною пожежною сигналізаціє ю та системою оповіщення на випадок виникнення пожежі 3-го типу.

Протипожежне водопостачання не відповідає діючим вимогам. Для його приведення у належний стан необхідно улаштувати пожежне

Для приведення приміщення у належний протипожежний стан, слід його обладнати первинними засобами пожежогасіння, яких в приміщенні ЗОШ №10 немає.

Коментар модератора

44 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?