Курсова робота «Аналіз системи якості послуг Інтернет-зв’язку ВАТ «Укртелеком»», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 18.02.2012 00:11 · від Юля · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 РОЗДІЛ 1. Теоретичні основи управління якістю послуг зв’язку.4 1.1. Теорія управління якістю: системний підхід.4 1.2. Характеристика системи управління якістю послуг.7 1.3. Розвиток українського ринку послуг Інтернет-зв’язку.12 РОЗДІЛ 2. Аналіз системи якості послуг Інтернет-зв’язку ВАТ «Укртелеком».16 2.1. Економіко-управлінська характеристика ВАТ «Укртелеком».16 2.2. Основні техніко-економічні показники надання послуг зв’язку. 20 2.3. Аналіз якості надання Інтернет-послуг.22 РОЗДІЛ 3. Вдосконалення системи управління якістю послуг у ВАТ «Укртелеком».28 3.1. Концепція загального управління якістю як основа підвищення ефективності управління якістю послуг. 28 3.2. Основні напрямки підвищення якості послуг зв’язку у ВАТ «Укртелеком».34 Висновки.37 Список використаних джерел.40

Висновок

Аналіз вище представленої курсової роботи дає можливість зробити висновок, що кількість підприємств, що прагнуть закріпитись у галузі Інтернет-зв’язку зростає, тому що галузь приваблює високим рівнем прибутку, стійким попитом на послуги.

Інтернет – це новий рівень комфорту і свободи спілкування, це можливість організовувати своє життя, піклуватися про близьких і про те, що є для нас важливим. Темпи сучасного життя і ті вимоги, які воно ставить перед нами, роблять мобільний зв’язок нашим надійним і необхідним партнером, який супроводжує нас протягом усього дня.

В умовах жорстокої конкурентної боротьби й швидко мінливої ситуації підприємства повинні не тільки зосереджувати увагу на внутрішньому стані справ, але й розробляти довгострокову стратегію підвищення якості пропонованих товарів чи послуг, що дозволяла б їм встигати за змінами зовнішнього середовища.

Управління якістю – це процес покращення усієї пов'язаної із об’єктом управління сукупності параметрів якості. Все більша насиченість сучасних ринків, постійно зростаюча конкуренція призвели до необхідності переглянути традиційні уявлення про якість як жорстко заданий перелік «споживчих характеристик» і значно розширити тлумачення цього поняття.

В курсовій роботі розглянуті питання формування програми з підвищення якості послуг, які надає підприємство – Інтернет-провайдер, відповідно до результатів аналізу.

Розгляд теоретико-методологічних основ управління системою якості підприємства показав, що система управління якістю – це один із засобів постійного вдосконалення підприємства за рахунок підвищення якості усіх видів його діяльності всіма співробітниками. Це сукупність всіх аспектів (ресурси, персонал, організаційна структура і т.п.), що впливають на якість кінцевої продукції.

У словосполученні «система управління якістю» головний акцент ставиться не на слово «якість», а на слово «управління». Тому вона націлена не тільки на контроль якості продукції, а в першу чергу, на управління підприємством в цілому, на всі процеси, від яких залежить якість послуг.

Система управління якістю регламентує дії всіх співробітників підприємства, що можуть вплинути на якість продукції, що випускається і на задоволеність споживачів.

Системи управління якістю будуються на основі процесного підходу. Тобто діяльність підприємства розглядається як сукупність усіх процесів, що беруть участь у створенні продукції. Один із критеріїв ефективності функціонування підприємства – це працююча система управління якістю. У цілому ця система є організаційно-технічним комплексом, головна мета якого знайти оптимальний баланс між витратами на підтримку дійсної якості і прибутком від його забезпечення, але не опуститися нижче вже існуючого рівня.

Вимоги до системи управління якістю висуваються для того, щоб споживачі і керівництво були упевнені в здатності підприємства ефективно випускати якісну продукцію протягом тривалого часу. За цей час може мінятися технологія, постачальники, співробітники і т.д., але це не повинно позначатися на якості продукції.

Система вимагає постійної підтримки, доробки, вдосконалення, тому що підприємство працює в постійно змінюваних внутрішніх і зовнішніх умовах і його потребує також зміни його діяльності.

Система управління якості дає можливість структурувати і упорядкувати процеси, в такий спосіб стабілізувати і поліпшити діяльність підприємства, описати і зробити її більш прозорою і менш залежною від суб'єктивних факторів.

Підприємство повинне аналізувати ризики виникнення потенційних невідповідностей якості і вживати заходів для їхнього запобігання – попереджуючі дії. Тобто, система управління якістю повинна бути орієнтована не тільки на усунення невідповідностей, але і на попередження їхнього виникнення.

Таким чином, вдосконалення управління системами якості дає підприємству «Укртелеком» та іншим операторам Інтернет-зв’язку можливість вільно конкурувати на ринку, добиватися значних економічних результатів своєї діяльності, формувати базу лояльних клієнтів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення