Дипломна робота «Забезпечення пожежної безпеки Чернівецького пенсійного фонду», 2008 рік

З предмету Інше · додано 13.02.2012 23:45 · від Наталя · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Актуальність забезпечення пожежної безпеки Характеристика конструктивної схеми будівлі та будівельних конструкцій Аналіз пожежної небезпеки об'єкта Перевірка архітектурно-будівельної частини та інженерного обладнання об'єкта Перевірка генерального плану Перевірка вогнестійкості конструктивних елементів будівлі Перевірка обємно-планувальних рішень Перевірка протипожежних перешкод Перевірка евакуаційних шляхів та виходів Перевірка протидимного та противибухового захисту об'єкту Перевірка систем опалення та вентиляції Перевірка систем пожежної автоматики Перевірка внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання Перевірка первинних засобів пожежегасіння Перевірка електрообладнання і блискавкозахисту Протипожежний режим Перевірка генерального плану Рекомендації.

Висновок

Проблема забезпечення пожежної безпеки має загальнодержавне значення і актуальність її з розвитком суспільства зростає. Не вдаючись до системного, історичного аналізу вирішення питань пожежної безпеки, можна відзначити що рівень захищеності людей від пожеж, протипожежного захисту об'єктів, завжди залежав від рівня знань про пожежі, заходів боротьби з ними та економічного розвитку суспільства. На кожному етапі розвитку суспільства виникають нові проблеми, які потребують нових знань про процеси виникнення та розвитку пожеж, а також нових знань про шляхи запобігання їм та методи боротьби з ними. І кожного разу фахівці пожежної охорони шукають адекватні підходи до вирішення проблем, які виникають в процесі перетворення в життя планів розвитку всіх галузей промислового виробництва в нашій країні велике значення набувають питання забезпечення пожежо- та вибухозахисту при проектуванні та будівництві. Пожежі і вибухи на промислових підприємствах, в житлових та громадських будівлях можуть викликати травми людей, знищити створені матеріальні цінності, виробниче обладнання та будівлі.

Протипожежний захист будівель та споруд можна забезпечити реалізацією комплексу технічних рішень і організаційних заходів. При цьому визначальним фактором, дозволяючим успішно попереджати пожежі та вибухи на виробництві, являється безумовне дотримання вимог будівельних норм і правил при розробці проектної документації і виробничих регламентів.

Коментар модератора

40 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?