Реферат «Правовий інститут захисту рослин», 2007 рік

З предмету Право · додано 10.02.2012 15:25 · від Student · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1.Поняття правового інституту захисту рослин.4 2.Державні органи влади в галузі захисту рослин.6 3.Суб’єкти аграрного права із захисту рослин, їх права та обов’язки.8 4.Карантин рослин.10 5.Відповідальність за порушення законодавства про захист рослин.12 Висновки.13 Перелік використаних джерел.14

Висновок

Отже, захист рослин – це досить великий за обсягом комплекс заходів, які спрямовані на зменшення втрат урожаю та захисту від негативного зовнішнього впливу.

Існують органи державної влади, які здійснюють управління у галузі захисту рослин. Спеціально уповноваженими органами виконавчої влади в галузі захисту рослин є Головне управління державної служби захисту рослин (Головна державна інспекція захисту рослин) Мінагрополітики, а також державні станції захисту рослин Автономної республіки Крим областей і районів. Крім того, існує ще Державна служба з карантину рослин України, яка визначає основні напрямки щодо захисту рослин від впливу шкідливих мікроорганізмів.

Міністерство аграрної політики в України видало наказ «Про затвердження галузевої програми «Захист рослин 2008-2015». Основною метою і завданням даної програми є насамперед насичення ринку пестицидів ефективними засобами захисту рослин в необхідних обсягах і асортименті та забезпечення їх раціонального використання, і на цій основі поліпшити фітосанітарний стан сільськогосподарських угідь, що неодмінно стабілізує і підвищить рівень виробництва конкурентноздатної продукції рослинництва [6].

Крім того, не менш важливим елементом є відповідальність за порушення законодавства про захист рослин. Це питання регулюється Кримінальним кодексом та Кодексом про адміністративні правопорушення, за якими передбачаються санкції у разі неправомірної поведінки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?