Курсова робота «Собівартість продукції рослинництва», 2010 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 09.02.2012 18:16 · від Анастасія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Суспільні витрати виробництва та собівартість продукції рослинництва. 1.1. Теоретичні основи виробничих витрат та собівартість продукції. 1.2. Основні положення методики обчислення собівартості продукції Розділ 2.Рівень і структура собівартості ї продукції рослинництва та його вплив на економічні результати діяльності підприємства. 2.1. Організаційно-економічна характеристика господарства 2.2. Динаміка собівартості продукції та її вплив на фінансові результати підприємства. 2.3. Аналіз структури собівартості продукції Розділ 3. Проектний рівень собівартості основних видів продукції рослинництва та шляхи її зниження. 3.1. Обгрунтування перспективного рівня інтенсивного виробництва 3.2. Підвищення продуктивності праці 3.3. Поглиблення спеціалізації. Висновки та пропозиції Список використаних джерел

Висновок

1. Розглянувши теоретичний матеріал даної теми можна зробити висновок,що собівартість продукції – це вартісне вираження витрат підприємства на її виробництво та збут.

2. Собівартість продукції не має єдиного об’єктивного значення. ЇЇ величина залежить від методики розрахунку.

3. Аналізуючи структуру посівних площ можна відслідкувати що рівень розораності земель становить 99,7%, що свідчить про високоефективне використання земельних угідь.

4. Середні затрати праці на одного працівника збільшилися лише на 1,5%, при цьому коефіцієнт використання річного фонду зменшився на 0,8%.

5. Як видно із структури товарної продукції господарство спеціалізується на виробництві продукції рослинництва, а саме на виробництві зернових культур

6. Було встановлено що, собівартість продукції рослинництва формується під впливом різних чинників, зокрема співвідношення темпів змін обсягів виробництва та поточних витрат на продукцію,які визначають її рівень і тенденції.

7. Данні курсової роботи дають зрозуміти, що на формування собівартості впливає не тільки обсяг виробництва, а також і урожайність культур.

8. Можна зробити висновок, що у всіх трьох роках найбільшу питому вагу, у собівартості продукції рослинництва займають матеріальні затрати, які увійшли в собівартість продукції і які у 2010 році склали 74,31% усих статей витрат.

9. Загальна тенденція господарства полягає у тому, що собівартість продукції рослинництва зростає у порівнянні з базисним роком. Хоча якщо порівнювати собівартість продукції у 2010р. з 2009р., то можна помітити, що вона знизилася майже по усій основній продукції. Таким чином собівартість 1ц озимої пшениці, кукурудзи та ріпаку за станом на 2010 рік становлять 48,23, 41,80, 67,84грн. відповідно.

10. Одним із шляхів зниження собівартості продукції рослинництва в СТОВ „Агрофірма Дніпро-Прогрес” є підвищення продуктивності праці на основі випровадження комплексної механізації і автоматизації виробництва.

11.Важливим фактором вдосконалення спеціалізації сільськогосподарського виробництва є розвиток його механізації та електрифікації, який сприяє створенню високомеханізованих і електрифікованих підприємств, ферм і комплексів.

12 Високий рівень концентрації виробництва зерна дозволить сільськогосподарському підприємству не лише забезпечити високий рівень конкурентоспроможності галузі, а й зберегти кадровий склад фахівців

Коментар модератора

44 сторінки, звітності нема ( не передбачено)

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення