Курсова робота «Акроніми»

З предмету Іноземні мови · додано 08.02.2012 21:33 · від radost-66 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Нелінійні моделі словотворення 1.1. Реверсія 1.2. Конверсія 1.3. Скорочення 1.4. Словозлиття Розділ 2. Акроніми 2.1. Абревіатури й акроніми 2.2. Застосування акронімів у художній прозі 2.3. Акроніми: труднощі створення й перекладу нових імен Висновки Список використаної літератури

Висновок

Сучасна англійська мова має у своєму розпорядженні багато способів утворення нових слів, до числа яких відносяться слововивід, словоскладання, конверсія, скорочення, ад'єктивізація, субстантивізація, зворотний словотвір, лексико-семантичний спосіб, чергування звуків і перенос наголосу в слові (фонологічний спосіб) і т.д.

Акронім - це абревіатура, утворена з початкових букв слів (напр., НДІ, АЕС) або словосполучень (RADAR - Radio Detecting and Ranging). Правда, в останньому прикладі варто врахувати, що при перекладі такі акроніми можуть втратити свій «початковий» вид і звучання. Так, у нашому випадку, розшифровка англійського акроніма RADAR буде звучати як «радіо виявлення й визначення відстані».

Тому при передачі таких акронімів використовується прийом транслітерації, коли звукова або графічна форма слова вихідної мови передається по буквах способами алфавіту мови перекладу.

Останнім часом у зв'язку із широким поширенням акронімів в англійській мові лінгвісти заговорили про необхідність спеціального контролю над цим процесом з метою його призупинення. У зв'язку із цим виникла необхідність упорядкування списку акронімів і процесу їх створення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали