Дипломна робота «Фактори успішної діяльності менеджера», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 08.02.2012 08:43 · від Vladganga · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 Розділ 1. Теоретичні основи керівництва в системі управління. 5 1.1. Особливості управлінської праці. 5 1.2. Загальна характеристика менеджера як керівника. 12 1.3. Еволюція вимог до менеджера. 14 Розділ 2. Оцінка факторів діяльності менеджера в ТОВ „Сільгоспсервіс”.23 2.1. Загальна організаційно – економічна характеристика підприємства. 23 2.2. Наявність і забезпечення менеджменту трудового потенціалу ТОВ „Сільгоспсервіс ". 34 2.3. Аналіз факторів діяльності менеджера в ТОВ „Сільгоспсервіс ". 41 Розділ 3. Основні шляхи та напрямки вдосконалення факторів успішної діяльності менеджера. 48 3.1. Соціально-психологічна характеристика працівників і менеджерів та їх сумісність. 48 3.2. Вдосконалення самоуправління в процесі господарювання. 50 3.3. Раціоналізація процесу управління, фактори впливу на планування робочого часу менеджера.58 Висновки. 64 Список використаної літератури. 68

Висновок

Менеджерська діяльність є однією із головних в системі забезпечення ефективного функціонування різних організацій незалежно від форм власності. Вона є зв’язуючою ланкою виробничих сил і виробничих відносин.

Особлива роль відводиться менеджеру-керівнику. Діяльність менеджера носить як загальний так і специфічний характер. Загальний – пов'язаний із здійсненням загальносистемних функцій, що дозволяє підтримувати систему в стані упорядкованості і забезпечувати її динамічний розвиток з врахуванням змін зовні-нього ринкового середовища. Специфічний – пов'язаний із здійсненням внутрішньо системних функцій згідно існуючої структури лідерства. При цьому слід врахову-вати, що менеджер-керівник в організаційних формуваннях виступає в таких ролях лідерства як: адміністративного лідера, соціального лідера, інтелектуального лідера, безпосереднього виконавця певних функцій управління як зв’язуючого суб’єкта діяльності.

Менеджер — це керівник (директор, адміністратор, керуючий і т. п.), що, як правило, має спеціальну управлінську освіту і відповідає за розробку і прийняття рішень з організаційних питань менеджменту. На відміну від спостережних і контрольних органів, менеджер завжди наділяється виконавчою владою і несе повну відповідальність за очолювану ділянку роботи. Менеджер розглядається як професійний керівник, як представник особливої професії, а не просто юрист, економіст чи інженер, що здійснює управлінські функції. Менеджер не тільки має спеціальну управлінську підготовку, але, незалежно від країни, мусить знати англійську мову, як це прийнято для деяких видів морського транспорту, авіалайнерів та ін.

Професіоналізм менеджера полягає в наявності знань і навичок у сфері менеджменту, маркетингу і організації виробництва, здатності до роботи з людьми в умовах конкурентного середовища.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?