Дипломна робота «Виробництво ріжучої кераміки для чистової обробки матеріалів», 2009 рік

З предмету Техніка, технології · додано 06.02.2012 12:51 · від ольга · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Технологічний розділ. 1.1. Вибір і обґрунтування технологічного процесу. 1.1.1. Вибір матеріалу. 1.1.2. Вибір схеми технологічного процесу. 1.2. Опис технологічного процесу. 1.2.1. Обґрунтування асортименту продукції в технічних умовах на неї. 1.2.2. Обґрунтування вибору основних видів сировини і технічні умови на неї. 1.2.3. Опис технологічних операцій. 1.2.4. Технічний контроль та контроль якості продукції. 1.3. Розрахунок і складання балансу матеріалів. 1.4. Вибір і розрахунок кількості обладнання. 1.4.1. Обладнання для дозування вихідних компонентів. 1.4.2. Обладнання для замішування вихідних компонентів. 1.4.3. Обладнання для дистиляції суміші. 1.4.4. Обладнання для просіву. 1.4.5. Обладнання для гарячого пресування. 1.4.6. Обладнання для механічної обробки. 2. Спеціальний розділ. 3. Будівельний розділ. 4. Розділ техніки безпеки, охорони праці та навколишнього середовища 4.1. Аналіз шкідливих виробничих факторів в цеху по виготовленню БНП. 4.2. Розрахунок вентиляції над змішувачем. 4.3. Виробнича безпека. 4.4. Пожежна безпека. 4.5. Захист оточуючого середовища. 5. Енергетичний розділ. 6. Організаційний розділ. 6.1. Розрахунок чисельності виробничих робітників. 6.2. Визначення фондів заробітної плати. 6.3. Розрахунок продуктивності праці. 7. Економічний розділ. 7.1. Розрахунок капітальних вкладень. 7.2. Визначення планової собівартості одиниці продукції. 7.3. Розрахунок показників економічної ефективності проектного рішення. Висновки. Література.

Висновок

В даному дипломному проекті проводиться розрахунок цеху по виготовленню ріжучих пластин на основі нітриду кремнію продуктивністю 80 т/рік.

Високотверда ріжуча кераміка використовується для чистової і напів- чистової обробки деталей із сірих, ковких, високотвердих і відбілених чавунів, закалених і покращених сталей, деяких марок кольорових металів і сплавів, а також неметалічних матеріалів при високих швидкостях різання без використання змазуючо-охолоджувальних рідин.

Нітридна кераміка в порівнянні з іншими керамічними матеріалами має підвищену міцність і меншу адгезійну взаємодію з оброблюваним матеріалом, що досить важливо при обробці матеріалу різанням.

Із технологій які використовуються для виробництва ріжучої кераміки була вибрана і обґрунтована технологія гарячого пресування в графітовій пресформі, оскільки вона найбільш економічно і технологічно вигідна, в порівнянні з газостатичним пресуванням в газостатах, і має значно менший час пресування.

В технологічній частині проекту були вибрані і обґрунтовані номенклатура виробів, види необхідних матеріалів і сировини, розглянуті можливі технологічні схеми виробництва. Був складений матеріальний баланс виробництва та обрано і розраховано необхідну кількість технологічного обладнання.

В спеціальному розділі на основі схеми технологічного процесу вибраний матеріал пресформи, в нашому випадку це графіт; проведений розрахунок графітової пресформи, що дозволяє визначити геометричні розміри, які забезпечують необхідну механічну міцність деталей.

В економічній частині проекту розрахована чисельність прцівниікв цеху, фонд заробітної плати, капітальні владення в виробництво і загально виробничі витрати. Вирахована вартість одиниці продукції, яка становить 1,105грн за одну пластинку.

Conclusion

The Diploma project deals with the problem of developing technology and production process for details of cravenly ceramics.

Diploma project annotate book contain the production technology description, material balance calculation results, special equipment selection and productivity calculation results as well as die mold development and calculation results. Also we made building designing and energetic calculation for the technologic process ensuring.

The economic analysis of the manufacture was fulfilled. It was shown, that the development manufacture is effective and has recoupment term 1,2 year. Also the action on labor protection and environmental protection has been made.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?