Курсова робота «Заміська автобусна екскурсія «Сріблясті водоспади» (село Шешори)», 2009 рік

З предмету Туризм · додано 01.02.2012 13:32 · від Ol'cheg · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Екскурсійний вступ.5 1.1. Інформаційна частина вступу.5 1.2. Організаційна частина вступу.5 Розділ 2. Основна частина екскурсії.7 2.1. По дорозі в село Шешори. 7 2.2. Екскурсія «Сріблясті водоспади».20 Розділ 3. Екскурсійний висновок.29 Висновки.30 Список використаної літератури.31 Додатки.32

Висновок

Екскурсія – методично продуманий показ визначних місць, пам'ятників історії і культури, в основі якого лежить аналіз екскурсантів об'єктів, що знаходяться перед очима, а також уміла розповідь про події, пов'язані з ними.

Головне завдання розвитку тематики екскурсій – якнайповніше задоволення попиту споживачів на екскурсійні послуги. Для виконання цього завдання слід розглядати тематику в трьох планах: як тематику екскурсійної установи, яка побудована на сумі спеціальностей екскурсоводів; як тематику конкретної методичної секції, побудовану на зусиллях працівників однієї спеціальності (історичної, літературної, мистецтвознавчої, природознавчої та ін.) і як тематику конкретного екскурсовода, яка побудована на максимальному використанні його знань і досвіду, як фахівця певної галузі.

Отже, я написала автобусну екскурсію, яка містить дві головні розповідні частини. Це розповідь під час руху автобуса, тобто опис населених пунктів, через які проїжджає екскурсійна група, і друга, в якій закладена вся суть екскурсії та розкривається тема екскурсії.

В написанні курсової роботи я склала таку схему маршруту:

Івано-Франківськьк – м. Тисмениця – с. Погоня – с.Пшеничники – с. Чорнолізці – с. Слобідка – с. Одаї – с. Старі Кривотули – смт. Отинія – с. Глибока – Лісний Хлібичин –с. Черемхів – с. Раківчик – м. Коломия – с. Верхній Вербіж – с. Мишин – с. Яблунів – с. Уторопи – с. Пістинь – с. Шешори.

І тією ж дорогою екскурсійна група рухається в початкову точку відправлення – місто Івано-Франківськ.

Отже, моя курсова робота має більш природничий характер і як екскурсійний текст зумовлює спілкування екскурсантів з природою.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?