Дипломна робота «Проект технічного обслуговування машинно-тракторного парку», 2006 рік

З предмету Автомобілі · додано 31.01.2012 23:18 · від pol · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1.Виробничо-технічна характеристика господарства. 1.1. Загальні відомості. 1.2. Склад і використання МТП господарства. 1.3. Матеріальна база та організація технічного обслуговування МТП в господарстві. 2.Проект технічного обслуговування машинно-тракторного парку. 2.1. Система технічного обслуговування МТП. 2.2. Управління і планування технічного обслуговування. 2.3. Розрахунок річного обсягу робіт по ТО МТП господарства. 3.Організація інженерної служби технічного обслуговування машиннотракторного парку. 3.1. Обґрунтування форми організації та методу технічного обслуговування машинно-тракторного парку. 3.2. Обґрунтування структури інженерно-технічної служби господарства. 3.3. Організація зберігання сільськогосподарської техніки. 3.4. Організація нафтогосподарства. 3.5. Розробка поста технічного обслуговування та діагностики тракторів. 3.6. Визначення кількісного складу ланки ТО. 4. Конструкторська розробка "Калібратор пневматичний". 4.1. Обґрунтування необхідності конструкторської розробки. 4.2. Будова та принцип роботи. 4.3. Розрахунок замикаючої й регулювальної пружин. 4.4. Розрахунок гвинта на міцність. 5.Техніко-економічне обґрунтування проекту. 5.1. Економічне обґрунтування технологічної частини проекту. 5.2. Розрахунок витрат на виготовлення пристрою. 5.3. Розрахунок витрат на експлуатацію пристрою. 6.Охорона праці. 6.1. Шкідливі та небезпечні виробничі фактори. 6.2. Аналіз стану охорони праці господарстві. 6.3. Причини виробничого травматизму за останні три роки. 6.4. Динаміка виробничого травматизму та захворювань. 6.5. Заходи, спрямовані на покращення умов праці в господарстві. 6.6. Безпека праці та виробнича санітарія. 6.7. Розрахунок освітлення та вентиляції. 6.8. Протипожежний захист в господарстві. 6.9. Необхідність конструкторської розробки. 6.10. Будова, принцип роботи пристрою. 6.11. Розрахунок та обґрунтування основних параметрів. 7.Екологічна експертиза обслуговування МТП. Висновки та пропозиції. Список використаної літератури. Додатки.

Висновок

Дане господарство - середнє за розміром господарство. В господарстві є в наявності понад 40 тракторів, 20 комбайнів та інша сільськогосподарська техніка. Проте технічне обслуговування в господарстві не налагоджено.

Для підвищення продуктивності машинно-тракторного парку і зменшення витрат на його експлуатацію необхідно:

– проводити технічне обслуговування тракторів, комбайнів та сільськогосподарських машин згідно плану-графіка;

– виконувати ТО більш якісно у зв'язку з застосуванням обладнання, яке передбачене на посту діагностики та ТО;

– організувати заправку нафтопродуктами сільськогосподарської техніки закритим способом, що підвищить надійність та довговічність роботи паливної апаратури;

Це дозволить підвищити коефіцієнт технічної готовності з 0,84 до 0,87; збільшити річне напрацювання тракторів, знизити витрати на технічну експлуатацію з 1,78 грн./у.е.га до 1,6 грн./у.е.га та отримати економічний ефект в сумі 9400 грн. при терміні окупності 1,85 роки.

Використання пристосування для безрозбірної перевірки поршневої групи тракторів типу Т-150 дасть економічний ефект в сумі 119,9 грн. при терміні окупності 60 днів.

Коментар модератора

96 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?