Звіт з практики «Звіт з практики на туристському підприємстві ТзОВ «Ласпер ЛТД»», 2012 рік

З предмету Туризм · додано 31.01.2012 21:41 · від Ol'cheg · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 I. Технологія туристської діяльності в туристському підприємстві ТзОВ «Ласпер ЛТД».5 1.1. Загальна відомості про підприємство.5 1.2. Структура управління підприємством.5 II. Основні напрямки діяльності туристського підприємства.6 2.1. Форми організації поїздок.6 2.2. Аналіз пропонованих турів та структури туристського потоку.7 2.3. Склад туристського продукту. Пакет туристських послуг.8 2.4. Договірні відношення з партнерами.9 2.5. Страхування туристів і забезпечення безпеки.9 2.6. Комп’ютеризація, маркетингова та рекламна діяльність туристської фірми.11 III. Організація внутрішнього туристського маршруту.14 3.1. Туристський маршрут.14 3.2. Калькуляція туру.18 3.3. Правила безпеки туристів.19 3.4. Назва, місце розташування агентства, реквізити.20 Висновки.21 Список використаних джерел.23 Додатки.

Висновок

Надана споживачем оцінка якості послуги – це остаточна міра якості послуги. Організація веде практику постійного оцінювання і визначення ступеня задоволеності споживача. В разі такого оцінювання виявляються як позитивні так і негативні відгуки і їх ймовірний вплив на діяльність організації. Під час оцінювання задоволеності споживача основна увага приділяється тому, на скільки короткий опис послуги, технічні умови на неї і на її надання, а також процес надання послуги відповідають потребам споживача.

Оцінку наданої послуги, яку дає споживач, керівництво порівнює з уявленням та оцінкою самого постачальника з метою визначення того, чи співпадають ці два критерії якості і чи є необхідність вживання заходів щодо підвищення якості послуги.

Сфера послуг є критерієм якості життя, його вартості і вартості робочого часу, витраченого на створення якісної послуги. Якість послуги визначається повторним її попитом з боку споживача, що стає рекламою для виробника. Потреба в послузі визначається сукупним впливом природних, демографічних і економічних особливостей розвитку суспільства. Вона відображає обсяг послуг що може придбати населення певної економічної території. Відношення обсягу наданих послуг до потреби визначає рівень розвитку сфери послуг.

Складність сфери послуг виявляється в характері виробництва послуги, головною особливістю якої є збігання процесів виробництва, реалізації та споживання. Нерозривність зв’язку виробництва і споживання визначає невіддільність споживача послуги від її надання. Структура надання послуги дає змогу виявити технологію проходження послуги, процес обслуговування і контроль якості послуги.

Кожне підприємство в тому числі і готель “Аускопрут” не повинні зупинятися на досягнутому, а йти все до більшого і кращого. В цілому діяльність готелю “Аускопрут” є ефективною і приносить високі прибутки, а дає змогу це виявити, завантаженість готелю і ціни на проживання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?