Курсова робота «Удосконалення комплексної підготовки виробництва пакувальної продукції ТзОВ «ВД Укрпол» (післядрукарські процеси)», 2010 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 23.01.2012 15:09 · від Мар'яна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Зміст і завдання комплексної підготовки виробництва на поліграфічних підприємствах 1.1. Зміст і функції комплексної підготовки виробництва 1.2. Етапи комплексної підготовки виробництва 1.3. Економічні питання комплексної підготовки виробництва 2. Організаційно-економічна характеристика підприємства Місце пакувальної продукції на ТзОВ « ВД Укрпол» 3. Проект удосконалення комплексної підготовки виробництва пакувальної продукції на ТзОВ «ВД Укрпол» 3.1. Характеристика замовлення і технологічного процессу 3.2. Розрахунок економічних показників виготовлення пакувальної продукції (базовий і проектний варіанти, обробні процеси) Висновки Список використаних джерел

Висновок

У курсовому проекті були розглянуті питання організації управління виробництвом та комплексної підготовки виробництва, які повинен знати і використовувати кожен менеджер, тому що в сучасних умовах конкуренції між підприємствами за ринок збуту виробленої продукції необхідно грамотно визначати технологію виготовлення продукції, застосовувати оперативні методи розрахунку собівартості продукції.

Менеджер підприємства повинен вміти скласти план завантаження виробництва, скорочуючи при цьому витрати на утримання та експлуатацію устаткування, витрати на персонал та інші витрати, одночасно, скорочуючи терміни виконання замовлень, домагаючись ефективного використання всіх наявних ресурсів.

Основним завданням курсової роботи є розроблення проекту удосконалення комплексної підготовки виробництва пакувальної продукції на ТзОВ «ВД Укрпол» на прикладі виготовлення коробки «Мілка з цілим мигдалем».

Удосконалення полягає в заміні устаткування на стадії друку.

В базовому варіанті виготовлення даного замовлення відбувалось на семи фарбовій друкарській машині XL-105 (7+L), що є недоцільним, оскільки замовлення є 4-рьох фарбовим. Тобто машина є недозавантаженою.

Отже, в проектному варіанті ми замінюємо семифарбову друкарську машину XL-105 (7+L) на чотирьох фарбову - Heidelberg Printmaster PM 74-4.

В результаті заміни відбулося зниження операційних витрат на всіх стадіях виробництва.

Операційні витрати обробних процесів на виготовлення замовлення знизились на 399 грн, що є позитивним явищем. В основному це відбулося за рахунок зниження витрат на матеріали на 1020,71 грн, а також інших операційних витрат на 55,1 грн. В проектному варіанті відбулося збільшення витрат на оплату праці та відрахування на соц. заходи, а також значно зросли витрати на амортизацію, що негативно влинуло на собівартість замовлення.

Собівартість замовлення в проектному варіанті знизилась, порівняно з базовим, на 1420,55 грн.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?