Звіт з практики «Звіт з практики ІП "Біазі Україна"», 2011 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 23.01.2012 12:37 · від bibi2501 · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Аналіз організаційно-правових характеристик підприємства 4 Розділ 2. Маркетингова діяльність підприємства 10 Розділ 3. Фінансово-економічні показники діяльності підприємства 15 Розділ 4. Організація виробництва й управління підприємством 25 Розділ 5. Трудові ресурси та управління персоналом на підприємстві 29 Розділ 6. Прогнозні показники діяльності підприємства 34 Розділ 7. Аналіз впливу внутрішніх факторів на результати діяльності підприємства 37 Висновки та рекомендації 41 Список використаної літератури 42 Додатки 45

Висновок

ІП “Біазі Україна” представляє в Україні продукцію семи заводів концерну Biasi, розташованих в Італії.

Місія ІП “Біазі Україна”, як представництва Biasi в Україні – упровадження сучасних технологій для систем опалювання з метою поліпшення якості життя населення, вираженому в забезпеченні населення теплом і комфортними умовами життя, а також скорочення споживання енергоресурсів, що є стратегічно важливою задачею для держави.

Результати аналізу свідчать про погіршення фінансового стану підприємства й зниженні рівня забезпеченості ефективності використання ресурсів. Це виражається в низькому рівні рентабельності й ділової активності підприємства погіршення його фінансової стабільності та ліквідності.

ІП “Біазі Україна” займає значне місце на вітчизняному ринку сучасного обладнання для систем опалення. Позитивний вплив на розвиток підприємства і зростання його фінансово-економічних позицій, має стабілізація загального економічного стану країни.

Дослідження особливостей діяльності українського представника фірми Biasi дозволило нам запропонувати систему пропозицій до її удосконалення:

1. Економічні (збільшення річного приросту прибутку, стабілізація фінансового стану, удосконалення деяких напрямів маркетингової системи, одержання кредиту).

2. Матеріально-технічні (раціоналізація технології надання послуг, автоматизація процесів планування, аналізу та контролю, модернізація або повна заміна комп’ютерної техніки, підвищення якості до продажних і після продажних послуг).

3. Соціальні (досягнення оптимального рівня чисельності та структури персоналу, підвищення рівня продуктивності праці).

4. Організаційні (підвищення стратегічного рівня підприємства, удосконалення моделі управління, досягнення високого рівня інформаційного забезпечення).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?