Реферат «Арон "Мир і війна між націями"», 2011 рік

З предмету Соціологія · додано 22.01.2012 14:07 · від samiliam · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Рецензія на працю Р.Арона "Мир і війна між націями" У праці подано стислий перегляд основних положень праці та подано критичний аналіз. 5. сторінок

Висновок

«Мир і війна між націями» Р. Арона є дійсно фундаментальною та вартою уваги працею як з погляду теорії міжнародних відносин, соціально-політичних та ряду інших наук. Французький соціолог, спираючись на значний обсяг наукових матеріалів не просто узагальнив досвід теорії міжнародних відносин у поясненні взаємовідносин між державами, а й доповнив його аналізом сучасної міжнародної кон’юктури. Арон, пояснюючи «Що?», «Як?» і «Чому?» не просто долає інтелектуальний та культурний снобізм у поясненні певних подій та явищ, він розглядає міжнародні відносини на чотирьох рівнях: з погляду теорії, соціології, історії та праксеології. До того ж, він пропонує власну стратегію, хоча і дуже суперечливу, виходу зі стану біполярності та «атомного протистояння», і наближення до стану миру – коли «змагання стане по-справжньому мирним»

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?