Звіт з практики «Аналіз фінансових результатів та ліквідності ПАТ "ОТП Банк"», 2010 рік

З предмету Банківська справа · додано 21.01.2012 19:51 · від bassy · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 I. Загальна характеристика ЗАТ “ОТП банк” 5 1.1. Історія розвитку ЗАТ “ОТП Банк” 5 1.2. Організаційна структура ЗАТ “ОТП Банк” 7 1.3. Види операцій ЗАТ “ОТП Банк” 9 1.4. Управління персоналом на підприємстві ЗАТ “ОТП Банк” 12 Іі. Фінансово- економічна характеристика зат “ОТП банк” 15 2.1. Макроекономічні та монетарні тенденції 2009-го року 15 2.2. Аналіз доходів і витрат ЗАТ “ОТП Банк” за 2007-2009 роки 19 Ііі. Аналіз показників ліквідності зат “отп банк” 22 Висновок 28 Додатки 30 Література 32

Висновок

У своїй діяльності ЗАТ “ОТП Банк” керується Законом України «Про банки і банківську діяльність»,іншими законами України, Постановами Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами Національного банку України, статутом та іншими нормативними документами Банку.

Основними завданнями ЗАТ “ОТП Банк” є: здійснення на договірних засадах обслуговування юридичних та фізичних осіб; забезпечення мобілізації і раціонального розміщення фінансових ресурсів у регіоні для задоволення потреб клієнтів та досягнення позитивних результатів комерційної діяльності Банку; сприяння розвитку та зміцненню матеріально-технічної бази.

ЗАТ “ОТП Банк» здійснює такі банківські та інші операції: приймання вкладів (депозитів) від юридичних і фізичних осіб; відкриття та ведення поточних рахунків клієнтів і банків-кореспондентів, у тому числі переказ грошових коштів з цих рахунків за допомогою платіжних інструментів та зарахування коштів на них; розміщення залучених коштів від свого імені, на власних умовах та на власний ризик, лізинг; випуск, купівлю, продаж і обслуговування чеків, векселів та інших оборотних платіжних інструментів, випуск банківських платіжних карток і здійснення операцій з використанням цих карток; надання консультаційних та інформаційних послуг щодо банківських операцій; операції з валютними цінностями.

У 2009 році в умовах світової економічної кризи ЗАТ „ОТП Банк” значно скоротило обсяги активних операцій. Надання позик корпоративним клієнтам було зменшено, а кредитування фізичних осіб припинено. Натомість більше уваги приділялось залученню нових клієнтів, розширенню ресурсної бази, збільшенню комісійних доходів та оптимізації процесів.

Протягом 2009 року ЗАТ „ОТП Банк” незважаючи на кризові явища в економіці продовжувало нарощувати свою клієнтську базу, а також оптимізувало власні кореспондентські відносини з іноземними та українськими банками. На кінець 2009 року в банку відкрито рахунки для 30718 клієнтів-юридичних осіб (з них 530 – небанківські фінансові установи) та 223194 клієнтів-фізичних осіб (зростання в порівнянні з попереднім роком склало 6,2%)

Таким чином, після проходження практики я оволоділа первинними навичками оцінної діяльності; навчилась самостійно виконувати елементи оцінної роботи; здобула навички практичної діяльності; підготувалася до державних іспитів шляхом практичного ознайомлення з діяльністю установи банку ; зібрала матеріали для оформлення звіту та виконала індивідуальне завдання за темою: «Аналіз показників ліквідності ЗАТ «ОТП Банк»».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення