Курсова робота «Банківські послуги», 2006 рік

З предмету Банківська справа · додано 12.03.2007 08:24 · від studentic83 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 Розділ 1. Сутність та класифікація банківських послуг 7 1.1. Сутність банківських послуг 7 1.2. Класифікація банківських послуг 8 1.3. Методика визначення ефективності надання банківських послуг 12 Розділ 2. Аналіз структури та оцінка ефективності надання банківських послуг 17 2.1. Характеристика діяльності банківської системи України 17 2.2. Аналіз структури та ціни надання послуг комерційними банками 19 Розділ 3. Напрямки підвищення ефективності надання банківських послуг 28 Висновки 31 Список використаних джерел: 33

Висновок

Важлива функція банків в сучасних умовах — посередництво у міжнародному обігу позичкових капіталів, надання все більшої маси міжнародних кредитів. З цією метою створюються філіали іноземних банків у розвинутих країнах світу.

З метою подолання платіжної кризи, яка тривалий час панує в економіці і поряд з іншими факторами сприяє спаду виробництва, Національному банку України необхідно здійснювати поступовий перехід від жорсткої монетарної політики до політики розумної достатності: тобто, по-перше, забезпечувати додаткову потребу комерційних банків у кредитних ресурсах, яка зумовлена необхідністю своєчасних розрахунків з виробниками сільгосппродукції, що реалізується в рахунок державного замовлення; по-друге, створити належні умови щодо застосування в платіжному обороті векселів шляхом здійснення рефінансування операцій комерційних банків по обліку векселів і кредитування під їх заставу.

Наслідки економічного розвитку України в 1994 році свідчать про те, що проблему інфляції неможливо вирішити шляхом перекриття емісійних каналів без здійснення структурної перебудови у сфері власності, державних фінансів, доходів, цін.

Важливим фактором курсу макроекономічної політики уряду і НБУ є грошова програма, в якій необхідно зафіксувати достатньо жорсткі, але реалістичні завдання.

Розвиток системи банківських союзів і асоціацій, здатних координувати діяльність банків, представляти їх інтереси перед вищими органами влади, організувати внутрішній контроль за діяльністю банків, включаючи регулярні аудиторські перевірки.

Внаслідок такої податкової політики щодо банків значно уповільнилося зростання їх власного капіталу, погіршилася ліквідність балансів, зменшилося фінансування банківських програм технічного розвитку та запровадження новітніх технологій, упав авторитет банків серед вкладників, знизився розмір дивідендів, які вони виплачують за своїми акціями, посилюється «тінізація» банківського бізнесу. Банківська справа перестає бути привабливою для позичкового капіталу, почався відтік його в інші сфери, в тому числі через сумнівні фінансові структури.

Слід зазначити, що питома вага строкових депозитів протягом останніх років є дуже значною і становить 14%, хоча це більше, ніж у попередні роки. Причинами того, що населення повільно нарощує обсяг своїх вкладів у банках та інших фінансових установах, є відсутність гарантій з боку держави, впевненості у сталих процентах і невпевнені дії банків — членів фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Отже, для успішної активізації інвестиційної діяльності банків необхідно прискорити формування правого поля розвитку банківської системи, що стане гарантією зростання її ролі як головного акумулятора інвестиційних ресурсів, фактора підвищення інвестиційної привабливості країни в цілому.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення