Курсова робота «Інформаційно-довідникова підсистема правової підтримки керівництва підприємства», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 15.01.2012 17:43 · від Яна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Теоретичні аспекти, сутність і значення інформаційно-довідникової підсистеми менеджменту в системі управління підприємством 1.1. Сутність правової підтримки керівництва підприємства, цілі, основні задачі і функції.6 1.2. Типові рішення інформатизації менеджменту, класи і типи інформаційно-довідникових підсистем.8 1.3. Послідовність, основні етапи і заходи щодо розробки і впровадження інформаційно-довідникових підсистем підприємства.16 Розділ 2. Аналіз системи управління і рівня впровадження інформаційних технологій в системі менеджменту в ЗАТ «Юрія» 2.1. Аналіз структури і складу системи управління в ЗАТ «Юрія».21 2.2. Аналіз поточного стану розвитку і впровадження інформаційних систем і технологій в практику управління ЗАТ «Юрія».24 2.3. Структура і функції інформаційно-довідникової підсистеми правової підтримки керівництва ЗАТ «Юрія».27 Розділ 3. Основні напрями розробки і впровадження інформаційно-довідникової підсистеми правової підтримки керівництва ЗАТ «Юрія» 3.1. Склад і характеристика функціональних задач, які підлягають автоматизації в інформаціно-довідниковій підсистемі правової підтримки керівництва ЗАТ «Юрія».35 3.2. Постановка задачі «Законодавче забезпечення правової підтримки керівництва ЗАТ «Юрія»».37 Висновки. 40 Пропозиції.42 Список використаної літератури. 44 Додатки.46

Висновок

Отже, виконавши курсову роботу на тему «Інформаціно-довідникова підсистема правової підтримки керівництва ЗАТ «Юрія»» можна зробити наступні висновки:

1. В даній курсовій роботі розглянуто теоретичні аспекти автоматизації та інформатизації менеджменту в інформаційно-довідниковій підсистемі правової підтримки керівництва підприємства. Визначено суть, функції, завдання та роль правової підтримки керівництва підприємства.

2. Визначено, що місією інформаційно-довідникової підсистеми правової підтримки є створення, збереження та виробництво потрібної для організації правової інформації.

3. Розглянуто класи та типи інформаційно-довідникових підсистем.

4. Визначено типові рішення автоматизації інформаційно-довідникової підсистеми правової підтримки керівництва підприємства. На сьогодні існує безліч розроблених програмних продуктів для підсистеми правової підтримки керівництва як вітчизняного так і зарубіжного походження. При створенні інформаційної системи менеджменту на підприємстві мають використовуватися такі технологічні засоби обробки інформації, які відповідають сучасним стандартам і повністю задовольняють інформаційні та функціональні потреби менеджменту.

5. В процесі проектування та впровадження інформаційно-довідникових підсистем правової підтримки керівництва підприємства, ефективність інформаційних систем менеджменту значною мірою залежить від способу організації та технічного рівня їхньої забезпечувальної частини. Якісне проектування забезпечує створення такої системи, яка здатна функціонувати при постійному вдосконаленні її технічних, програмних, інформаційних складових, тобто її технологічної основи, і розширювати спектр реалізованих управлінських функцій і об'єктів взаємодії.

6. Проаналізувавши структуру і склад системи управління ЗАТ «Юрія» зроблено висновок, що підприємство має досить розгалужену і складну організаційну структуру управління. Це обумовлює потребу активного запровадження інформаційних систем правової підтримки та технологій для прискорення руху інформаційних потоків, переробки, використання та зберігання інформаційних масивів.

7. Розглянувши поточний стан розвитку інформаційно-довідникових підсистем правової підтримки керівництва та проаналізувати їх ефективність в ЗАТ «Юрія» ми визначили, що підприємство має досить розвинену автоматизовану інформаційну систему – «Галактика ERP».

8. Охарактеризовано сучасний стан впровадження інформаційних технологій, побудовано дерево цілей для всього підприємства та інформаційно-довідникової підсистеми правової підтримки керівництва, виконано структуризацію діяльності кожного з названих елементів у відповідності до дерева цілей та сформовано структуру комплексів задач управління (КЗУ) для інформаційно-довідникової підсистеми у відповідності до структури її діяльності.

9. Визначено функціональні задачі інформаційно-довідникової підсистеми правової підтримки керівництва ЗАТ «Юрія»

10. Визначено функціональні задачі, які підлягають автоматизації в інформаційно-довідниковій підсистемі правової підтримки керівництва ЗАТ «Юрія».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?