Курсова робота «Дисковий дозатор для насіння», 2011 рік

З предмету Техніка, технології · додано 13.01.2012 17:40 · від maluy27 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Вибір принципової схеми дозатора 6 2. Кінематичний розрахунок дозатора 8 2.1. Розрахунок об’єму мірника 8 2.2. Розрахунок величини робочого завантаження дозатора 8 2.3. Розрахунок швидкості витікання дозованого продукту 9 2.4. Розрахунок кінематичного ланцюга приводу робочого органу дозатора 10 2.5. Обґрунтування вибору та будови елементів конструкції дозатора 11 3. Силовий розрахунок дозатора 12 3.1. Розрахунок підшипникових вузлів 12 4. Опис будови та принципів роботи запропонованого дозатора на пакувальному автоматі 14 Висновок 17 Список використаної літератури 18 Лист А1

Висновок

Метою даного курсового проекту є розроблення конструктивної схеми дискового дозатора для дозування насіння горіхів, а також розрахунку відповідних вузлів конструкції та перевірки їх небезпечних місць на довговічність, що дозволяє визначити час роботи дозатора до першого поточного ремонту. З розрахунків можна зробити висновок, що вибрані деталі з’єднання та опор для тіл обертання вибрані згідно Державного стандарту України та відповідають вимогам конструкції. Для збільшення продуктивності дозатора не виключається можливість використання додаткових регульованих мірників, а також збільшення дози продукту шляхом додаткового регулювання телескопічних мірників. Вдосконалення деталей конструкції дасть змогу зробити процес дозування більш ефективним. В цілому, даний дозатор можна використовувати в одиничному та серійному виробництві, та для інших видів сипких матеріалів.

Коментар модератора

в архіві є файл із кресленням

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?