Реферат «Проблеми державного регулювання фінансового ринку в Україні», 2010 рік

З предмету Фінанси · додано 13.01.2012 13:43 · від Макс · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність, необхідність та світовий досвід державного регулювання фінансового ринку 2. Особливості державного регулювання фінансового ринку в Україні 3. Проблеми державного регулювання фінансового ринку в Україні Висновки Список використаної літератури

Висновок

Добре відрегульований фінансовий ринок, по-перше, знижує загальний ризик, який міжнародні інвестори пов'язують з конкретною країною; по-друге, це незамінний інструмент залучення до процесу економічного розвитку сумарного обсягу заощаджень населення. По-третє, високорозвинений фінансовий ринок підвищує динамічність економічної системи, що дуже важливо для схвалення населенням поступового переходу до ринкової економіки.

Можна виділити основні моделі регулювання державою ринку цінних паперів. Перша модель - регулювання фондового ринку зосереджується переважно в державних органах, і лише невелика частина повноважень щодо нагляду, контролю, встановлення обов'язкових правил поведінки передається державою самоврядним організаціям професійних учасників ринку. Друга модель - максимально можливий обсяг повноважень передається самоврядним організаціям, значне місце в контролі займають не жорсткі нормативні приписи, а переговорний процес, індивідуальні узгодження з професійними учасниками ринку, і при цьо-му держава зберігає за собою основні контрольні функції, можливості в будь-який момент втрутитись у процес саморегулювання.

Адміністративне регулювання фондового ринку, зокрема ринку цінних паперів, здійснюється на основі Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні". Цей закон визначає правові засади здійснення державного регулювання ринку цінних паперів і державного контролю за випуском і обігом цінних паперів та їх похідних в Україні. На сучасному етапі розвитку фінансового ринку в Україні функціонують три його регулятори: Національний банк України (регулятор ринку банківських послуг), Державна комісія з цінних паперів і фондового ринку (регулятор фондового ринку), Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України (регулятор небанківського фінансового сектора).

На вітчизняному фінансовому ринку формально (з огляду на склад регулятивної інфраструктури ринку) виконується положення про провідну роль держави, однак по суті (якісно) державна інфраструктура є надмірно інституційно перевантаженою та фрагментарною, а отже, неефективною. При цьому характерною її рисою є активне втручання в перебіг ринкових процесів і слабкий нагляд, а також протиріччя в законодавчій базі.

На думку вітчизняних науковців, найкращим варіантом є відмова від єди-ного контролюючого органу на користь єдиного пруденційного органу. При цьому діяльність ДКЦПФР необхідно зосередити на корпоративному управлінні та розкритті інформації, а значну частину регуляторних повноважень передати саморегульованим організаціям. Важливим кроком у підвищенні прозорості й ефективності ринку у перспективі може стати подальше об’єднання усього біржового простору в Єдину систему фондових бірж, що потребує удосконалення чинної нормативно-правової бази щодо Національної депозитарної системи та електронного обігу цінних паперів.

Коментар модератора

15 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?