Курсова робота «Податок на додану вартість і його роль у формуванні доходів бюджету», 2011 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 13.01.2012 13:34 · від Макс · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Загальна характеристика податку на додану вартість 4 Розділ 2. ПДВ як основне джерело наповнення дохідної частини бюджету України 9 Розділ 3. Проблеми адміністрування податку на додану вартість в Україні 14 Висновки 19 Список використаної літератури 21 Додатки 23

Висновок

ПДВ має велике значення для фіскальної стабільності в країні, яка потребує встановлення стабільного податку, котрий стимулюватиме економічне зростання. Перехідний період в Україні вимагає внесення важливих змін у систему оподат-кування. Реформа податкової системи, головним компонентом якої стане запро-вадження ПДВ європейського зразка, відіграє вирішальну роль в процесі перетворення радянського стилю економіки в ринково-орієнтовану економіку.

ПДВ є одним із основних видів непрямих податків, який вилучає до бюджету частину доданої вартості, створеної на всіх стадіях виробництва та обігу. Базою оподаткування податку є оборот у вартісному виразі. Об’єктом оподаткування є операції з поставки товарів та послуг. Податок до сплати визначається як різниця між податковим зобов’язанням та податковим кредитом. Застосовуються два види пільг при оподаткуванні — звільнення від оподаткування та нульова ставка.

Частка ПДВ в бюджеті України за останні п’ять років становила понад 40 %, що доводить, що ПДВ є основним бюджетоутворюючим податком. Також надходження від ПДВ становлять більше половини всіх податкових надходжень бюджету. Отже, ПДВ відіграє провідну роль в формуванні доходів бюджету України. Частка ПДВ у ВВП останні п’ять років становила в середньому 9,4%, проте спостерігається нееластичність ПДВ за ВВП в Україні, що означає те, що надходження від ПДВ зростають не такими ж темпами, як ВВП.

За час існування ПДВ в Україні виникла низка проблем у механізмі його адміністрування. Зокрема йдеться про незаконні схеми із ухилення від оподаткування, незаконне відшкодування ПДВ при експортно-імпортних операціях, висока ставка та відсутність її диференціації, невідповідність темпів зростання експорту та відшкодування ПДВ.

Для розв’язання зазначених проблем слід змінювати систему адміністрування шляхом ефективнішого запровадження електронної звітності, встановлення диференційованих ставок оподаткування із чіткою регламентацією у новостворених нормативно-правових актах, запроваджувати справедливу податкову систему, коли хто більше споживає, той і більше платить, розширення бази оподаткування за рахунок скасування пільг, що не носять соціального характеру. Вирішення ряду проблем в адмініструванні ПДВ вже втілено в Податковому кодексі. Але чи будуть вони вирішені остаточно – це питання є суперечливим.

Утім зазначені шляхи розв’язання проблеми необхідно впроваджувати дуже обережно, адже економіка країни дуже болісно реагує на будь-які податкові зміни, в тому числі і зміни в оподаткуванні ПДВ. Зокрема, вірним кроком є зниження ставки до 17% не відразу, а з 2014р. Позитивна реакція економіки настає не відразу, а з певним запізненням, що в часі становить не менше року. Серйозні податкові зміни, які вкрай необхідні, неможливо здійснювати без бюджетних рішень, а точніше – будь-які податкові зміни слід розглядати лише паралельно з бюджет-ними.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?