Курсова робота «Відповідальність за екологічні правопорушення», 2007 рік

З предмету Право · додано 10.01.2012 18:13 · від Julia · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. с. 3 1.Юридична відповідальність в галузі екології.с. 5 2. Види та склад екологічного правопорушення.с. 12 3. Кримінальна відповідальність за екологічні злочини.с. 22 3.1. Об’єкт екологічних злочинів.с. 24 3.2. Об’єктивна сторона екологічних злочинів.с. 29 3.3. Суб’єкти екологічних злочинів.с. 29 3.4. Суб'єктивна сторона екологічних злочинів.с. 35 4. Еколого - правова відповідальність.с. 37 Висновок.с. 45 Список використаних джерел.с. 46

Висновок

Важливу роль у вирішені проблем в сфері екології відіграє інститут юридичної відповідальності за екологічні правопорушення в сфері захисту навколишнього природного середовища, який посідає одне із провідних місці в галузі екологічного права.

В зв’язку з комплексним характером екологічного права відповідальність за екологічні правопорушення передбачена низкою нормативно-правових актів: Цивільним кодексом України, Кримінальним кодексом України, Кодексом України про адміністративні проступки, Кодексом законів про працю, Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища», Постановою Верховної Ради України «Про затвердження Порядку обмеження, тимчасової заборони (зупинення) чи припинення діяльності підприємств, установ, організацій і об’єктів у разі порушення ним законодавства про охорону навколишнього природного середовища» та ін. Таким чином, вона реалізується через застосування всіх традиційних видів відповідальності: кримінальної, адміністративної, цивільної, дисциплінарної. Також в сучасній літературі науковці поряд з цими видами відповідальності виділяють і еколого-правову.

Юридична відповідальність у галузі екології має на меті покарання винних, припинення і попередження порушень законодавства у галузі природокористування і охорони навколишнього природного середовища, а також поновлення порушених прав власників природних ресурсів і природокористувачів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?