Курсова робота «Акції як інструмент міжнародного інвестування», 2010 рік

З предмету Економіка · додано 08.01.2012 21:42 · від Собко Лена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 Розділ 1. Загальнотеоретичні аспекти іноземного інвестування 1.1. Поняття, суть та класифікація іноземних інвестицій. 5 1.2. Оцінка інвестиційної привабливості акцій. 11 Розділ 2. Аналіз іноземних інвестицій в економіці україни на сучасному етапі. 15. Розділ 3. Закордонний досвід обмеження іноземних інвестицій в акції місцевих компаній. 24. Висновки 29 Література. 30 Додатки. 31

Висновок

В процесі дослідження було визначено, що під інвестиціями розуміються ті економічні ресурси, які спрямовуються на збільшення реального капіталу суспільства, тобто на розширення або модернізацію виробничого апарату (чинників виробництва, в тому числі і «людського капіталу»). Іноземні інвестиції передбачають переміщення капіталу від країни-джерела до країни-реципієнта інвестицій. Іноземні інвестиції, як відомо, здійснюються у двох основних формах: прямі інвестиції та портфельні інвестиції. Відмінність між ними визначена тим, що прямі інвестиції забезпечують контроль інвестора над фірмою, а портфельні інвестиції не дають права контролю над об'єктом інвестування. Права інвестора за портфельних інвестицій обмежуються отриманням доходу: дивіденду, відсотка, зростання курсової вартості акцій. Загальний економічний ефект прямих інвестицій проявляється в тому, що переміщення інвестицій з однієї країни до іншої збільшує обсяг сукупного світового виробництва за рахунок більш ефективного перерозподілу і використання чинників виробництва. При цьому в країні, що вивозить капітал, доходи власників капіталу зростають, а доходи власників інших чинників виробництва скорочуються.

Із-за фінансової кризи загальний обсяг іноземних інвестиції в акції в Україну у 2009 р. в порівнянні з 2008 р. зменшився на 40% - майже на 1200 млн.дол. США; загальний обсяг іноземних інвестиції в акції з України в економіку країн світу у 2009 р. залишився майже на тому же рівні, що й у 2008 р., але в країни ЄС та в інші країни світу надійшло у 4 рази менше, а в країни СНД – більше на 50%. В умовах нестабільної економічної ситуації змінюються критерії відбору інвестиційно-привабливих акцій, актуальність набувають показники, що характеризують надійність фінансового стану підприємства та здатність підприємства розрахуватися за своїми зобов'язаннями. З існуючої кількості коефіцієнтів запропоновані три групи показників інвестиційної привабливості акцій, що характеризують здатність підприємства беззбитково продовжувати діяльність в умовах глобальної кризи, забезпечити повернення інвесторам вкладені в цінні папери кошти та виявляє ринкову недооціненість підприємства у галузі та потенціал росту при проявленні зростаючого тренду.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?