Курсова робота «Європейський суд з прав людини», 2008 рік

З предмету Право · додано 03.01.2012 22:13 · від САША · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ стр. 3 1. Динамічне тлумачення стр. 5 2. Механізм телеологічного тлумачення: стр. 6 А) Захист прав людини як конкретна мета і як предмет Конвенції стр. 6 Б) Ідеали та цінності демократичного суспільства, які розглядаються як загальна мета та загальний предмет Конвенції стр. 12 3. Метод еволюційного тлумачення: стр. 20 А) Урахування еволюції правових систем стр. 21 Б) Урахування соціальної еволюції стр. 24 В) Урахування намірів держав-членів стр. 26 4. Додаток (статистика стр. 27 Висновок стр. 28 Список використаних джерел стр. 29

Висновок

Схарактеризовані особливості тлумачення Конвенції (тлумачення договорів відбувається відповідно до Віденської Конвенції про право міжнародних договорів 1969 р. частина |||, розділ 3, статті 31-33), які використовуються Європейським судом з прав людини, є одним із найефективніших в судових органах. Таке тлумачення допомагає найбільш коректніше вирішити певну справу, виходячи із самої її суті. Саме в назві цього тлумачення, тобто динамічне (вперше таке поняття ввів В. Є. Мармазов), закладин його зміст.

Динамічне тлумачення включає в себе урахування мети Конвенції і реалії дійсності сучасного життя. Це особлива органічна сукупність способів тлумачення, яке використовує саме Європейський суд з прав людини, щоб найефективніше реалізувати такий інструмент як Конвенція. Завдяки особливому підходу до реалізації Конвенції у життя, її ще називають «живим» правом (Non multa, sed multum- не багато числом, але змістовно (Plinius Minor).

Незнання специфіки тлумачення змісту закріплених Конвенцією прав та свобод негативно позначається на їх стані та захисті в Україні. Приведення у відповідність з конвенційними стандартами не лише приписі національного законодавства, але і практики їх застосування сприятиме усвідомленню громадянами своїх можливостей, які випливають з Конституції України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?