Курсова робота «Аналіз конкурентоспроможності хліба методом нечіткої логіки», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 31.12.2011 15:05 · від Lub · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Аналіз методу нечіткої логіки 5 2. Реалізація методу нечіткої логіки для розрахунку конкуреноспроможності хліба 11 2.1. Фузифікація задачі розрахунку конкуреноспроможності хліба 11 2.2. Логічне вирішення задачі розрахунку конкуреноспроможності хліба 17 2.3. Дефузифікація задачі розрахунку конкуреноспроможності хліба 26 Висновки 31 Література 32 Додатки 33 Додаток 1. С++ програма дефузифікації методом центра ваги 33 Додаток 2. Протоколи проведення дефузифікації 36

Висновок

В результаті проведених досліджень і розрахунків методом нечіткої логіки в роботі визначено конкурентоспроможність хліба різних видів на поточний момент. Таким чином можемо стверджувати, що для встановлених ринкових факторів, що суттєво впливають на конкурентоспроможність хліба (ціна, собівартість, популярність та якість), має місце переважно висока конкурентоспроможність кожного виду хліба, для якого проводилися дані дослідження.

Показано добру працездатність методу нечіткої логіки при розрахунках конкурентоспроможності різних видів хліба, підтверджена можливість застосування цього методу при проведені подібних досліджень ринку хліба.

Для зниження трудомісткості механізму логічного вирішення і повної автоматизації пошуку рішення подібних та інших економічних задач методом нечіткої логіки, можна рекомендувати вбудовувати цей метод в існуючі та створювані в майбутньому системи підтримки прийняття рішень, а також у системи імітаційного моделювання економічних та бізнесових процесів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?