Курсова робота «Інформаційна система «Наукові статті»», 2011 рік

З предмету Комп'ютери · додано 31.12.2011 13:43 · від Lub · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 6 1. Аналіз предметної області 8 2. Постановка задачі 10 3. Проектування бази даних 12 3.1. UML-моделювання 12 3.2. Побудова ER-діаграми 14 3.3. Побудова схеми реляційної бази даних у третій нормальній формі 15 4. Опис програми 19 4.1. Загальні відомості 19 4.2. Виклик і завантаження 19 4.3. Призначення і логічна структура 19 4.4. Опис фізичної моделі бази даних 20 4.5. Опис програмної реалізації 23 Висновки 30 Перелік посилань 31

Висновок

Метою курсової роботи було обрано створення інформаційної системи для зберігання інформації про наукові статті, упорядкування та полегшення роботи з цією інформацією. Дану мету було досягнуто за допомогою мови C# та СУБД Access. При цьому були створені такі функції системи як додавання, редагування, видалення записів бази даних, сортування, довільні запити, найчастіше потрібні запити, звіт, пошук. Всі ці функції забезпечують швидку обробку даних користувачам прикладної програми.

Для розробки всіх функцій програми спочатку була проаналізована предметна область та була поставлена задача. Проектування бази даних було реалізовано за допомогою ER-діаграм, UML-моделювання та побудови схеми реляційної бази даних у третій формі.

Даний прикладний проект може використовуватися у видавництвах, бібліотеках або звичайними користувача для зручного зберігання та пошуку інформації, пов’язаної з науковими статтями.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?