Дипломна робота «Cайт для обробки наукових статей з використанням математичних формул на основі тех-нотацій Coolmath», 2010 рік

З предмету Комп'ютери · додано 31.12.2011 13:21 · від Lub · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Постановка задачі 14 2. Розробка алгоритмів роботи додатку 16 2.1. Обґрунтування вибору технології створення web-додатку 16 2.2. Опис технології створення Web-додатку на базі технології ASP.NET 18 2.3. Текстуальний опис алгоритму 22 2.4. UML-діаграми 25 3. Реалізація алгоритму на ЕОМ 27 3.1. Стислий опис ЕОМ 27 3.2. Стислий опис ОС 33 3.3. Обгрунтування вибору мови програмування 37 3.4. Налагодження та тестування програми 42 3.5. Інструкція по роботі з програмою 49 4. Охорона праці 51 4.1. Загальні питання охорони праці 51 4.2. Гігієна праці та виробнича санітарія 52 4.3. Організація робочого простору 55 4.4. Електробезпека в приміщеннях з ЕОМ 57 4.5. Пожежна безпека 59 5. Бізнес – план 61 5.1. Резюме 61 5.2. Оцінка ринку збуту 61 5.3. Конкуренція 61 5.4. Стратегія маркетингу 64 5.5. Фінансовий план 67 Висновки 69 Перелік посилань 70 Додаток А. Лістинг програми 72 Додаток Б. Форма вхідного документу 94 Додаток В. Форма вихідного документу 95

Висновок

Даний проект посвячений розробці Web-додатку, котрий має в своєму складі редактор статей на основі системи комп’ютерного набору LateX та редактор складних математичних формул. Було розглянуто актуальність створення та зручність використання онлайн-редакторів в час розквіту глобальної мережі Інтернет, історія створення Інтернет, вимоги до функціональності та вигляду даного програмного продукту, визначені вхідні/вихідні дані та вимоги до ПК та ОС.

Після розгляду основних мов програмування Web-додатків було вибрано мову програмування PHP та відповідну технологію програмування Web-додатку, що відповідає вимогам даного проекту. Розглянуто основні положення даної технологія, її особливості, переваги. Був розроблений алгоритм створення програмного продукту на основі вибраної технології.

В роботі було проведено тестування та налагодження додатку. Оскільки тестування Web-додатку відрізняється від тестування інших програмних продуктів, то було використано технологію тестування Web-додатків UniTesk. Тестування показало, що програмний коректно виконує свої функції та відповідає поставленій задачі.

Швидкий розвиток Інтернет та його популярність доводять доцільність використання онлайн-редакторів в реальних умовах, дозволяють удосконалювати зручність використання та функціональність програмного продукту.

Розробка даного проекту дає можливість проектанту вдосконалити свої навички створення та супроводження програмного продукту, його налагодження та тестування; набути навичок роботи з Web-додатками, освоїти такі мови програмування як PHP та HTML; розкрити значення схожих розробок, наблизитись до мети стати професійним програмістом.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?