Курсова робота «Математичне моделювання інвестиційної діяльності підприємства», 2010 рік

З предмету Економіка · додано 27.12.2011 20:17 · від Оля · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 6 Розділ 1. Теоретико-методологічні основи Інвестиційної діяльності підприємства 9 1.1. Економічна сутність, мета та завдання інвестиційної діяльності підприємства 9 1.2. Методи та моделі економіко-математичного моделювання інвестиційної діяльності 17 1.3. Загальна характеристика підприємства ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» 24 Розділ 2. Застосування математичного моделювання інвестиційної діяльності на пат «нікопольський Завод феросплавів» 28 2.1. Аналіз динаміки загальних показників ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» 28 2.2. Аналіз динаміки загальних показників ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» 35 Розділ 3. Моделювання і оптимізація інвестиційної діяльності підприємства пат «нікопольський завод феросплавів» 39 3.1. Проектний аналіз інвестиційної діяльності підприємства ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» 39 3.2. Варіаційний аналіз проектів інвестиційної діяльності підприємства ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» 45 Висновок 52 Список використаних джерел 54 Додатки 57

Висновок

У першому розділі курсової роботи ознайомилися з теоретичними відомостями про інвестиційну діяльність. Визначили основну суть, мету та завдання інвестиційної діяльності на промисловому підприємстві. Під інвестиційною діяльністю розуміють процес обґрунтування та здійснення найбільш ефективних інвестицій, спрямованих на розширення економічного потенціалу підприємства. Розглянули види, властивості та процеси управління і здійснення інвестиційної діяльності.

На промислових підприємствах велика кількість факторів зовнішнього середовища. Усе це формує область невизначеності умов, на базі яких приймаються рішення здійснення інвестиційної діяльності, тому використання сучасних методів оптимізації інвестиційної діяльності підприємств у промисловому секторі економіки неможливе без застосування економіко-математичних моделей прийняття управлінських рішень. Нами було розглянуто математичне моделювання та математична модель для здійснення інвестиційної діяльності. Ознайомилися з основною суттю математичного моделювання, розглянули види моделей та методи математичного моделювання в проектуванні своєї інвестиційної діяльності.

У другому розділі курсової роботи ознайомилися з історією та роллю підприємства ПАТ «Нікопольський завад феросплавів» на ринку в Україні та в країнах СНД. Розглянули основну продукцію, що виготовляється, та динаміку і процеси її збуту, фінансовий стан підприємства. Проаналізували динаміку загальних показників ПАТ «Нікопольський завод феросплавів». Фінансовий стан підприємства позитивно охарактеризувати його не можна зважаючи на наявність крупної суми заборгованості, що негативно впливає на положення підприємства. Реальні показники в основному мають значні розходження по відношенню до прогнозованих.

У третьому розділі ознайомилися з проектами та зробили проектний і варіаційний аналіз інвестиційної діяльності підприємства ПАТ «Нікопольський завод феросплавів». За допомогою основних показників проектного аналізу, а саме показника чистої приведеної вартості проекту, коефіцієнту рентабельності інвестиційних вкладень, показника ефективності, періоду окупності інвестиції та внутрішньої норми доходності дослідили кожний с представлених проектів та вибрали кращий для вкладення інвестицій, що є необхідним для отримання позитивного результату при здійсненні інвестиційної діяльності.

Також ми розглянули вплив зміни незалежних змінних на залежні змінні кожного з представлених проектів. Вибрали найкращий проект для потенційного інвестора.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?