Курсова робота «Проектування електропривода та блоку керування позиційної стежучої системи», 2000 рік

З предмету Техніка, технології · додано 25.12.2011 20:27 · від Lub · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 6 1. Синтез цифрової частини позиційної стежучої системи з цифровим програмним керуванням (ПССПК) 8 1.1. Проектування цифрової частини 8 1.2. Вибір типу датчика положення 8 1.3. Вибір структури зрівнюючого пристрою 9 1.4. Побудова цифро-аналоговий перетворювач 10 2. Проектування аналогової частини позиційної стежучої системи (ПСС) 12 2.1. Вибір виконавчого двигуна та редуктора 12 2.2. Вибір підсилюючих та корегуючих елементів ПССПК 12 3. Розрахунок елементів та основних параметрів позиційної стежучої системи з цифровим програмним керуванням 15 3.1. Попередній вибір двигуна і типу підсилювача потужності 15 3.2. Вибір двигунів і розрахунок редуктора 16 3.3. Розрахунок підсилювача потужності ПСС 16 3.4. Проектування та розрахунок цифрової частини ПСС 19 3.5. Розрахунок попереднього підсилювача ПСС 33 Висновки 35 Додатки 36 Додаток 1. Банк даних для виконання проектування та розрахунку 36 Додаток 2. Специфікація елементів позиційної стежучої системи 45 Додаток 3. Схема електрична принципова позиційної стежучої системи 46 Література 47

Висновок

В процесі виконання курсового проекту було розроблено позиційну стежучу систему з цифровим програмним керуванням, яка відповідає всім технічним вимогам, що ставилися в технічному завданні. Система побудована з використанням сучасної елементної бази на основі цифрових та аналогових інтегральних мікросхем, дискретних напівпровідникових елементів, тощо. Банк даних напівпровідникових елементів та електричних машин для виконання проектування та розрахунку приведений в Додатку 1.

В якості двигуна електропривода було обрано асинхронний двофазний двигун серії ЕМ-Е типа 4М з потужністю 4,07 Вт. Вибраний двигун при мінімальному рушійному моменті забезпечує необхідну швидкість та прискорення навантаження, відповідає всім вимогам по перевантаженню, а також вимогам щодо перехідного процесу в системі.

Аналогова частина позиційної стежучої системи побудована на основі попереднього підсилювача й двохтактного підсилювача потужності з транзисторами в ключовому режимі. Коефіцієнт підсилення аналогової частини становить 1468.

Цифрова частина позиційної стежучої системи розроблена з використанням логічних елементів серії К155. Приведено діаграми роботи основних вузлів цифрової частини. Розраховано її коефіцієнт передачі, який становить 6,37.

Специфікація елементів позиційної стежучої системи з цифровим програмним керуванням приведена в Додатку 2, а її загальна електрична принципова схема – в Додатку 3.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?